Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztetek már ilyet, vagy...

Éreztetek már ilyet, vagy ehhez hasonlót? Fontos!

Figyelt kérdés
Ha emberekkel vagyok körülvevő, akkor valahogy 'elfelejtem', hogy viselkedik egy normális ember. Ha sokáig egy helyben kell állni, akkor nem tudom hogy álljak..-.-" Vagy hogy hova rakjam a kezeimet, mert ha csak lógnak mellettem az olyan, mintha bolond lennék vagy nem is tudom... Figyelem mások viselkedését és próbálom őket leutánozni, hogy ne tűnjek furának. Nem tudom miért van ez, de kikészülök tőle! Kérlek ne nézzetek bolondnak! Ha tudtok valami megoldást, azt nagyon megköszönném!! ;)

2015. szept. 5. 09:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, de akik velem egyidősek azoknak nincs ilyen gondja, azthiszem... :/
2015. szept. 5. 14:24
 12/21 anonim válasza:
Hali, én is 15 vagyok,szociális fóbiás ( gondolom, de nem biztos lehet rosszabb >.> még nem régóta járok kezelésre) szintén elég furán szoktam viselkedni >.<.Az embereket én sem bírom, képtelen vagyok laza lenni köztük...Am szerintem menj el pszichológushoz, én is járok!
2015. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Egész nap letört és rossz kedvem volt, de halljátok ezen a kérdésen sírtam a nevetéstől :D , már ne haragudj .

Köszi a kérdést :D :D :D

2015. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát, ha te ettől boldog vagy, akkor nagyon szívesen! :'D
2015. szept. 8. 15:43
 15/21 anonim válasza:
Előző vagyok. Egyébként nem vagy beteg ezt majd szépen kinövöd . Majd egyszer csak arra leszel figyelmes hogy már nem csinálod azt .
2015. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Megerősítem, hogy várhatóan el fog múlni. Én is emlékszem erre a problémára kisebb koromból. Most már csak nagyon ritkán jön elő.


De kezdem azt érezni, hogy most már inkább az van mögötte, hogy félek, hogy a saját viselkedésem esetleg nem megfelelő, ezért igyekszem másoktól ellesni a dolgot, őket követni. Ez bizonyos helyzetekben jó (pl. külföldön ismeretlen étel evésének módja), máskor nem. Én már gyűjtöm az önbizalmat és figyelem az ilyen helyzeteket, hogy tudjak változtatni :-)

2015. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kinő valamit az ember, ez még betegség. A tüdőgyulladást is kiheveri az ember idővel (már, ha bele nem hal), de attól az még betegség.
2015. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De, ha kinövöm akkor ez tökmind1 nem? :P
2015. szept. 9. 15:34
 19/21 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy kinő valamit az ember, ez még betegség."


Dehogy betegség, egy éretlen személyiség fejlődése egy növekvőben lévő testben. Szinte mindenki átesik valami hasonlón, kisebb-nagyobb intenzitással.

2015. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na várjunk, a szociális fóbia az betegség, még ha nem is fizikai, de lelki mindenképpen.

Én is ebben szenvedek, de örülök neki, mert nem vagyok egyedül, és nem csak kis százalékot érint.. szóval ez nekem már jó.


Honnan tudjátok, hogy el fog múlni neki?

Másik: pszichológus. Megoldás? Olyantól kérdezem akinek ilyen fóbiája volt, más nem érdekel. Tehát egy hiteles ember kell nekem, aki igazolja, hogy egy pszichológus segít. Mert ugye pénzt én nem adok bizonytalanért, csak biztosért.


Amúgy aki ilyenben szenved, az nézze a Mr. Robot nevű sorozatot, nem kezelés... de legalább együtt lehet érezni a főszereplővel és nem gagyi sorozat! ;)

[link]


31/F

2015. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!