Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Éreztetek már ilyet, vagy...

Éreztetek már ilyet, vagy ehhez hasonlót? Fontos!

Figyelt kérdés
Ha emberekkel vagyok körülvevő, akkor valahogy 'elfelejtem', hogy viselkedik egy normális ember. Ha sokáig egy helyben kell állni, akkor nem tudom hogy álljak..-.-" Vagy hogy hova rakjam a kezeimet, mert ha csak lógnak mellettem az olyan, mintha bolond lennék vagy nem is tudom... Figyelem mások viselkedését és próbálom őket leutánozni, hogy ne tűnjek furának. Nem tudom miért van ez, de kikészülök tőle! Kérlek ne nézzetek bolondnak! Ha tudtok valami megoldást, azt nagyon megköszönném!! ;)

2015. szept. 5. 09:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs probléma. Ha buszra várok 15 perc után már én is szoktam érezni, de nem azért mert beteg vagyok, hanem mert nem szeretek tétlenül állni mint egy farok.
2015. szept. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!