Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akkor én most kiszúrtam egy...

Akkor én most kiszúrtam egy hazugságot a zaklatóimnál?

Figyelt kérdés

Hónapok óta zaklatnak engemet és ma kijelentették a suliban, hogy:

Azt jelentették ki, hogy USA-ba voltak nyáron ESTA-val kint dolgozni...És összeszedték magukat pénzügyileg. Úgyebár ezt ESTA-val nem lehet megcsinálni.

Ezeket vettem észre:

-A Facebookon két feltünési viszketegséggel rendelkező embernek kihagyhatatlan, hogy legalább pár amerikai ismerős legyen az utazás közben(ők alapból egy bulizós fajták)

-Facebookon még egy képet sem raktak ki, hogy itt voltak(az egyik odavan az USA-ért)

-1-1,5 hónapig talán nem is lehet annyira feketemunkával megszedni magukat ráadásul igaz, hogy USA-ba jobbak a bérek, de attól még az ESTA,repülőjegy egy kicsit csökkent a profiton, mégha inkább az utazásért is csinálták volna.


Nem akarok turkálni más életébe ígyhát, ha ők sem turkálnának az enyémbe akkor ezt pont, hogy elhinném és mennék tovább :) Ha meg semlegesek lennének számomra akkor meg gratulálnék legbelül, hogy milyen boldogok :)

Egyikünk sem múlt el 18, ha esetleg valaki a számításba venné.



2015. szept. 16. 15:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ők meg mégbetegebb dolgokkal zaklatnak és hazugságokat terjesztenek rólam így egy leleplező dolgot csinálok ellenük
2015. szept. 16. 18:48
 22/28 A kérdező kommentje:

Nekik nincs is Tweeterjük és én is megyek Amerikába idén így tudom, hogy ott nagyon tiltva van az ilyen.

De egyébként utánajárok ahogyan ők is az életem minden szegmensének.

Egyébként ők tipikus Facebookon mutogatom, hogy hova megyek bulizni és azok a bulik mindegyike megütötte a 2 hetet éshogy Magyarországon vannak

2015. szept. 16. 18:55
 23/28 anonim ***** válasza:
Mik vannak tiltva Amerikában? A Twitter? HAHA. Komolyan láthatóan egy buta, éretlen gyerek vagy, akinek hülyeségeken jár az esze.
2015. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Mikor mondtam, hogy a Twitter ki van tiltva az USA-ban? :D

Hanem az van tiltva, hogy ESTA-val menjenek ki az emberek dolgozni :D

2015. szept. 16. 19:47
 25/28 A kérdező kommentje:

Tényleg...Rosszul fogalmaztam...

Mármint a személyeknek nincsen Twitterjük, hanem Facebookon mutogassák magukat. Meg mivel én is megyek USA-ba ezért tudom, hogy ott tiltva van az, hogy ESTA-val menjenek ki dolgozni az emberek. Így már helyesebben van leírva? :D

2015. szept. 16. 19:49
 26/28 A kérdező kommentje:

Téves!!! 😂

Nem Florida, hanem valami fólia munka Ausztriában! 😂

2015. szept. 16. 20:37
 27/28 A kérdező kommentje:
Így már világos, hogy miért nem pálmafás képekkel van tele a Facebook.
2015. szept. 16. 20:43
 28/28 anonim ***** válasza:
Könyörgöm,tanulj már meg fogalmazni, alig érthető,amiket írsz.
2015. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!