Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenézitek a csóróbbakat?

Lenézitek a csóróbbakat?

Figyelt kérdés

New Yorkerben, Pimkie-ben vásárolok, ritkábban Zara, ha nagyon megtetszik valami, de nem igazán az ízlésem a kínálat.

Nem járok fodrászhoz, se műkörmöshöz, magam festem a körmeim. Kozmetikumokból is csak a középkategóriát (Gliss Kur, Aussie, Yves Rocher, The Body Shop) veszem, sminkre meg alig költök.

Szórakozni csak havi 1-2szer tudok eljárni. Sokan az ismerősi körömben jobban állnak, és eléggé..háát, sajnálnak, amiért nekem dolgozni kell.


Valóban lenézendő és sajnálni való lenne?


(Van olyan lányismerősöm, akinek csak egy pár cipője kb annyiba kerül, mint az én havi fizum)


2015. okt. 20. 18:31
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Szerintem ez azért nem olyan nagyon csóró. Mármint az Aussie, Gliss Kurr nekem elég drágának számítanak, a Zara szintén.

Nem kell ezen szégyenkezni, aki lenézi azt, aki nem olyan életszínvonalon é, mint ő az elég unintelligens ember, és valószínűleg nem olyasvalaki, akivel érdemes barátkozni.

2015. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott kezdődik a baj, ha ez alapján határozod meg az értékedet, hogy hova jársz vásárolni és mit kensz a hajadra. Nem mindegy? Én meg Baba samponnal mosom, és ennyi. Másban mérik az ember értékét. Ha az ismerőseid ez alapján ítélnek, akkor bennük van a hiba.


De az is lehet, hogy csak nem tudják elképzelni, hogy milyen lehet annak, aki dolgozik, és nem tudja a legdrágább cipőt megvenni. Sose volt még ilyen helyzetben, és nem tudja elképzelni. Ezért sajnál, mert az a feltételezése, hogy rossz lehet neked.

2015. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Kínaiban vásárlok, turkálóból vannak nagyon jó cuccaim, inget veszek egyedül vogeleben, mert az van közel.


Sosem az szerint ítéltem meg egy embert, hogy mennyire márkás a cucca. Nekem van márka nélküli kabátom is, ami mindenkinek tetszik. Pedig olcsó darab, de igényes.

2015. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Miért kellene lenézni egy szegényebb embert? Csak azért, mert ez egy kizsákmányoló, undorító emberekből álló társadalom? Itt lenne végre már az ideje, hogy megváltozzon ez az aljas szemléletmód! Sok itt a selejtes "ember", a bolygónk tele van hulladékkal!
2015. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is voltam az. Pontosan tudom, milyen érzés, amikor körülötted mindenki látványosan jobbmódú, mint te.:-) A környezeted intelligenciáján múlik, hogy milyen kvalitások alapján ítélnek meg, és a te fellépéseden, viselkedéseden. Sose adtam rá módot, hogy bárki éreztethesse velem azt, hogy lesajnál.
2015. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen, a gazdagoknak még a sz..rjuk is ibojaszagú
2015. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem. De mindig az sír, akinek több van...

tbs, meg yr-t pl én nem vehetek, most akkor? lenézel?? De aki azt se veheti, amit én, azt se nézem le. voltam már k ur vaszar helyzetben, sok mindenre megtanított

2015. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Téged igen, mert te ugyanolyan felületes ..csa vagy, mint akik lenéznek téged, épp csak neked még pénzed sincs. De ha lenne, akkor pont ugyanúgy menőznél a szarjaiddal és ugyanúgy lenéznéd a csórókat.
2015. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól keresek (külföldön dolgozom), de ennek ellenére szoktam járni turkálóba. Modnjuk ott meg azt mondják, hogy de kcsög vagy hogy a csóróktól lenyúlod a ruhákat, de hát basszus, a turiban tök jó cuccok vannak. :D


Mondjuk csak pólókat szoktam ott venni. Ilyen hogy milyen márkás boltba megyek be, engem nem izgat. Amit tetszik és kell, vagy szükségem van rá, megveszem, tök mind1 milyen a márkája, vagy hogy mások erről hogyan vélekednek.


A csóróbbakat meg csak azok nézik le, akik soha életükben nem dolgoztak meg semmiért, nem értenek semmihez, nem hajlandóak szinte semmire. Én nem vagyok csóró, de eszembe nem jutna másokat azért lenézni, mert nekik anyagilag kevesebb van.

2015. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon értékes vagy, megbecsülsz mindent amit hoz az élet, dolgozol is ! Ennél rosszabb sose legyen. A többi flegma, nagyképű , izraelita bunkóval meg nem kell foglalkozni, ők értéktelenek.
2015. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!