Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális hogy ezt érzem?

Normális hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, jóban vagyok az osztályom nagy részével, mondjuk nincs "legjobb" barátnőm, de sok olyan van akire szinte bármikor számíthatok.

Elég sokat vagyok emberek között (napi 8-10 órát), nekem ez már soknak számít.Nem azt mondom hogy nem szeretek sokáig a barátaim között lenni, de szeretek hétköznaponta kb 7 előtt hazaérni és a családommal lenni, olvasni, megnézni egy filmet vagy csak ellenni, ez igaz a hétvégékre is.Péntekre például már teljesen le szoktam fáradni, alig van hangulatom.Néha szeretek elmenni ide-oda barátokkal, de ha tehetem akkor a szabadidőmben szivesebben vagyok egyedül vagy a családommal.Ez normális? Csak mert körülöttem mindenki együtt van suli után is, aztán éjfélig üzengetnek neten is, egymáson lógnak egész nap, és néha úgy érzem hogy kilógom közülük, csak mert én kicsit jobban szeretem nyugisabban tölteni a szabadidőmet.Normális ez?

16/l



2015. nov. 10. 17:04
 1/7 Adam_Hack ***** válasza:
Ez normális, hogyne volna az. Pont hogy ők lógnak ki, társaságfüggők. Talán azért, mert nincsenek békében saját magukkal, a lekükkel, gyenge emberek.
2015. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, introvertált vagy, ennyi.
2015. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, különbözőek az emberek. Én is inkább olyan vagyok, mint te.
2015. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, örülök hogy nem vagyok egyedül:)
2015. nov. 10. 18:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként utánanéztem az introvertált jelentésének, és sok helyen magamra ismertem.Főleg annál,ahol azt írták hogy az ilyen embereket nem zavarja ha lemondanak egy programot, és ez nagyon igaz rám.Ha valami miatt lemondtak egy programot a barátaim pl.valami közbejött, mindig fellélegeztem hogy nem kell társaságban lennem hétvégén, amikor szivesebben vagyok otthon, és ilyenkor mindig bűntudatom volt, hogy hogy lehetek ilyen gonosz velük, de akkor már értem hogy nem vagyok ezzel egyedül:D
2015. nov. 10. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ilyen vagyok :D
2015. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A PÁSZTOR ***** válasza:
Semmi gond veled. Ha meg akarod ismerni magad: Myers–Briggs típusindikátor érdemes ezt a tesztet kitölteni. Keresd az értékeid.
2015. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!