Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális? Utálom az embereket!

Ez normális? Utálom az embereket!

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok, a túl sok embertől, fusztrált vagyok társaságban, főleg, ha azok idősebbek nállam. Ezen kívűl nehezen tudok ismerkedni, és borzasztó jó ember ismerő vagyok. Gyűlölöm a nagyképű, irigy, rosszindulatú embereket, állat védő vagyok, és az olyan emberektől undorodom a legjobban akik bántják őket. Miért ilyen borzasztó szinte minden ember? (Gondolok itt háborúskodni akaró emberekre, önfejű, és nagyarcú politikusokra, a magukat nagynak hitt kortársaimra stb.)

Miért van ez? Egyszerűen magamban mindig átgondolom ezt, ha éppen egy ilyen emberrel beszélek, de próbálok kedves lenni.

Talán túl felnőttesen is gondolkozom, nem vagyok az a bulizós, cigizős, igyuk le magunkat tipus, mint pár osztálytársam...

13/L



2016. jan. 5. 21:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Értelek, kérdező. Javaslom, beszéld meg anyuddal, h mivel állatvédő vagy, nem szeretnél vágóhídról származó ételt, vagy olyat is tartalmazó ételt sem fogyasztani (se húst, se zsírt, se zselatint, stb).


A tejtermékek közül amiben nincs zselatin, elvileg nem ütközik az állatvédelemmel. A tojás esete meg határeset, egy külön téma volna... De a tojással amúgy is jobb óvatosnak lenni, szóval csak mértékkel javaslom, vagy annyit se, mert a hurutos betegségek melegágya. (A tojásporra ez nem vonatkozik, bár az meg mesterséges termék.)


Ha anyud szeret téged, akkor megérti. Fejtsd ki számára, milyen fontos neked, hogy nem akarsz résztvenni tömeggyilkosságban.


(Amúgy máig nem értem, mi viszi rá a nagykorúak több, mint 80%-át évezredek óta, hogy részt vegyen tömegmészárlásban, de hát az embereket is halomra ölik egyes területeken. És mi okból? Csak mert a Béla a kútba ugrott, meg a többség utána, akkor újabb emberek utána ugranak... Más szóval puszta többségi szokásból, birkaeffektusból.

A média, meg a korlátolt akadémikus "tudományok, orvosok" pedig meg vannak vezetve az egyetemeken. A húsipar az egyik legnagyobb biznisz. Az emberi ész és humánusság felébresztése meg valahogy nem biznisz a világban, sajnos.)

2016. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!