Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális vagy csak én...

Ez normális vagy csak én vagyok a különc fura lány?

Figyelt kérdés
Az osztályomban kb a lányok 90% attól érzi magát menönek, ha 20kg smink van rajta breshkaban vasarol iphone van a kezébe minden második héten műkörmösnél van minden héten más pasija van es arról beszél hogy feküdt le vele ja és ask.fm-en mindenki 10/10re pontozza.. Velem meg lekezelően viselednek mert még szűz vagyok nincs iphonom nincs ask.fmen nem játszom magam a fiúk elött nem beszélem ki a többieket és nincs facebookon 300lájk a képeimen és még nem volt pasim. Nem értem ezt kérlek világosítsatok fel mi a normális:D. De ne legyen félre értés egyáltalán nem vagyok féltékeny meg semmi csak érdekel más véleménye is! :)
2016. jan. 8. 17:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy a normális.
2016. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy különleges.

Nem vagy fura.

Nem vagy különc.

Nem vagy érdekes.

Nem vagy egyedi.

Nem vagy jobb senkinél.

2016. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha az osztálytársaidnak ilyen az értékrendje, akkor bajok vannak.
2016. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez egy olyan dolog, hogy pl. én úgy gondolom, hogy baromi ciki fb-re, instára pakolni a képeket és lájkoltatni magunkat (mert azért ez a sztori oda-vissza működik, ha te elkezdesz lájkolni, akkor ők visszalájkolnak, szerintem teljesen ovi az egész, de a világnak ez tetszik). Szerencsére ahhoz a generációhoz tartozom, aki nem a telefonján éli az életét és egyáltalán nem szeretnék most tizenéves lenni. De valamilyen szinten idomulni kell a divathoz is, mert különben ki leszel közösítve, úgyhogy ami számodra is befogadható azt azért te is csináld, nem mondom, hogy itt vagy, ott vásárolj, vagy csináltass műkörmöt, de legalább az alapokról tudj velük beszélgetni. Vagy keress egy olyan csoportot, ami a te érdeklődésednek megfelelő.
2016. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2016. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

Minden nap van egy ilyen kérdés. Egyszerűen csak többre tartod magadat náluk.

Nem, nem vagy különleges, annyira vagy különleges, mint a több millió ugyanilyen lány. Barátkozz velük.

Egyszerűen csak más vagy mint ők.

2016. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Normális vagy és ez sajnos ma már nem átlagos, hanem különleges.
2016. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Te vagy a normális
2016. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
A második és hatodik jól mondja. Több száz ilyen kérdés van már, és baromira unalmas. "A hulye osztálytársaim nyominak tartanak, kérlek magasztaljatok az egekig! Más vagyok! De jobb! Ugye? Ugye?!"
2016. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
Most azért, mert valaki a Bershkaban vásárol mindjárt hűhó van körülötte? Érdekes.
2016. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!