Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Ti mit csinálnátok a helyembe? Kitörölnétek az ismerőseitek közül? Tdom, hogy nem ide tartozik, de valahogy mégis inkább ebbe a kategóriába tenném? (Több lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki az osztálytársam volt.

Szerelmesek voltunk egymásba, bár sose lett belőle semmi.

A 4 év alatt mióta megtudta, hogy tetszik nekem, nagyon sokat szekált, lenézett, bár én nem ártottam neki soha.

Mára megutáltam. Kihalt minden érzésem, amit valaha is iránta éreztem.... Nem is tudom, hogy lehettem olyan idióta, hogy beleszeressek egy olyan alakba, mint ő...

És nem tudom eldönteni, annak ellenére, hogy sokat csúfolkodott velem töröljem-e ki Facebookról az ismerőseim közül, vagy nem...? Nem tudom eldönteni, többen azt ajánlották, hogy töröljem, mert szemét volt velem mindig, legalább eltűnik teljesen az életemből, amennyire lehet.

Ti mit szólnátok ehhez? Kitörölnétek? Segítsetek légyszi, nem tudom eldönteni. Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. jún. 21. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de erre ne másoktól várd a választ! Neked kell érezned, hogy feszélyez-e a tudat, hogy ott látod őt online!
2016. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, teljesen kiábrándultál, vége. Vágysz az ismeretségére? Nem hinném. Ha nem, töröld ki. A facebook arra való, hogy azokkal legyél kapcsolatban, akikhez kötődsz, így vagy úgy. Másrészt neki is azt az üzenetet küldöd az ismeretségeddel, hogy még mindig kapaszkodsz.


Őszintén szólva én évente kitörlöm azokat, akikkel két éve nem beszéltem, vagy legalábbis nem személyes témában. Az olyan emberek minek vannak ott az ismerősök közt, nem? Se öröm, se barátság, se semmi nem származik belőle. Értelmetlen.

2016. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

S ez most csak arra volt jó, hogy idegesítsd fel magad.

Gratulálok hozzá. :)

2016. jún. 21. 19:49
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat!Mindenkinek ment a jeles:)

Nem állt szándékomba senkivel se vitát kelteni, de hát nem tehetek róla:)

2016. jún. 21. 19:51
 15/25 anonim ***** válasza:
45%
Egy kerdes segit dönteni. Miert akarsz ismerősnek egy ilyen embert?
2016. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%
Egy ilyen ember miatt ne legyen lelkiismeret furdalasod. Torold batran.
2016. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Bejelölt ő maga, még 9. idején...

Hát én akkor nem tudhattam, hogy így el fog fajulni a dolog...

2016. jún. 21. 20:12
 18/25 anonim ***** válasza:

a kérdésedre a válasz : igen, töröld.



de én mélyebbre mennék inkább a probléma megoldásában és megbeszélném vele (lehet, hogy 1 alkalom nem is elég rá, hanem kicsit össze kéne járni egy társaságba és összehaverkodni, aztán átbeszélni a dolgokat). mert akkor tudnád feldolgozni , ha megértenéd az okokat, a motiváciot.



egyébként nekem detto ilyen sztorim volt gimiben. ha kiváncsiskodhatok, miket csinált veled ? nyilvánosan , mások előtt is ? a többiek mit szoltak hozzá ?

2016. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Számomra egy kész terror volt.

Csak rendszeresen megalázott, mikor rólam volt szó, csúfolkodott, különböző vicces megjegyzéseket tett rólam mindenki előtt.

Nagyon jól érezhettem magam....

De, hogy én beszéljek többet azzal a förtelmes alakkal..

Na hagyjuk, soha az életbe nem beszélnék vele, inkább megásom a síromat bakker, mint, hogy azzal az alakkal szóba álljak én. :D

Ezért szeretném végleg eltűnteni az életemből...

2016. jún. 21. 20:43
 20/25 A kérdező kommentje:

Ja, és persze a többiek rendszeresen röhögtek vele, mivel ő volt az egyik osztályközpont.

Ugyebár rá felnéztek, mert olyan okosnak hiszi magát, közbe egy senkiházi, nagypofájú.

Azért is közösítettek ki mindgi, de én kvára lszartam őszintén megmondva.

2016. jún. 21. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!