Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyűlölök mindenkit, és mindent...

Gyűlölök mindenkit, és mindent, ami mozog. Vélemény?

Figyelt kérdés

Utálom az embereket, az országot, a focit, mindent amit egy normális ember szeret. Viszont imádom a sorozatgyilkosokat, a másoknak ártást, szeretem ha gyűlölnek, utálnak. Nagyon boldog leszek tőle. Vonz az, ahogy a sorozatgyilkosok bátrak, és mernek önmaguk lenni Érdeklődési köröm és társasági életem nincs, soha, sehova nem megyek, és senkivel sem állok szóba.


A mostani nagy foci eb rajongás miatt is hatalmas feszültség van bennem, undorodom attól hogy mások szurkolnak a hazájuknak, holott én szégyenlem a magyarságom, és bármit megtennék hogy ne így legyen. Gyűlölök és utálok mindent, és mindenkit, ami mozog.


Mentális gondjaim vannak, és ezeknek személy szerint nagyon örülök, amikor erre gondolok, akkor elkezdek mosolyogni, és nem tudom kontrollálni.


Vélemény? Lehetséges hogy egy idő után odáig fogok jutni hogy tényleg megölök valakit?



2016. jún. 23. 14:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
Mindig is érdekelt a feltűnési mánia pszichológiai háttere. Neked lehet, hogy unalmas téma, mert téged mondjuk a molekuláris biológia érdekel, de én meg azzal nem tudok mit kezdeni. Érted. Mondjuk én ítélkezni se igen szoktam mások élete felett. Persze ha neked ez esik jól, akkor egészségedre.
2016. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
94%

én is így érzek emiatt a sok szarzabáló fociszurkoló miatt akik itt mászkálnak és énekelnek az utcában és akadályozzák a közlekedést :SS MAGYARORSZÁG... MAGYARORSZÁG... EGY NAGY FOS. Szívből remélem, hogy veszteni fognak.

Hasonlóan érzek az emberiség iránt is, mondjuk nekem az állatokkal nincs problémám (viszont az ocsmány csecsemőket meg tudnám fojtani)

23/L

2016. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
kemények vagytok :D
2016. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Hát 22-tes, téged anyád tényleg megfojthatott volna csecsemőkorodban. :D De nem tehetnek róla szegény csecsemők, hogy közéjük tartoztál. Ne bántsd őket emiatt. :/
2018. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!