Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van ennyi anime fun?

Miert van ennyi anime fun?

Figyelt kérdés

Tagja vagyok egy chates kozossegnek es ennyi animet funt meg eletemben nem lattam. :O


Mi az ami ennyire vonzo benne?



2016. júl. 23. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Engem a fun és a fan szó közötti óriási különbség vonz.
2016. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
XD
2016. júl. 23. 22:13
 3/13 A kérdező kommentje:
bocsi xddd
2016. júl. 23. 22:13
 4/13 anonim válasza:
44%
én sem értem, hogy mi a jó benne :D
2016. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Régebben többen voltak anime fanok mint most
2016. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mi az amit jobban szeretek az animékben mint az élőszereplős filmekben/sorozatokban...de már kisebb koromtól kezdve jobban élveztem őket.
2016. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Fun :DDDD Kétszer egymás után a fan helyett :D Miközben még magyar szó is van rá (anime rajongó, anime kedvelő stb.), de muszáj erőltetni az angolt még akkor is ha nem beszéled :D


Azért van ennyi, mert ez egy 10 milliós ország és gondolom láttál a chaten kemény 50 embert. 10 millió ember között még barna-lila kockás zokni rajongóból is találsz ötvenet, nemhogy anime nézőkből.

2016. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Mert jó ba zmeg :D


Láttad te Hiei és Bui harcát? Vagy amikor Sasuke sikeresen átváltozik/fellép az átokbillog második szintjére (CS2) és szétb assza Naruto száját? Vagy azt amikor Pain egy Shinra Tensei-jel 5 másodperc alatt porig rombolta Konohát? Vagy láttad-e Alucardo-t harcolni? Láttad te már Tsunade-nak vagy Mei Terumi-nak, vagy Seras Victoria-nak milyen bögyei vannak?


Na kissé eltúloztam, de azért sok a rajongója, FAN-ja, mert jó, szórakoztató, izgalmas, látványos, jó történetek.

2016. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
50%
Sokan vannak annyi biztos és most ebben az évben egyre többen csak a mondoconra az eső ellenére több mint 10ezren jöttek el!
2016. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert nagyon nagyon sokféle anime/manga létezik és mindenki találhat olyat, ami érdekli őt :D (pontosan mint a filmeknél, sorozatoknál és könyveknél - hisz ezek is azok ^^)
2016. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!