Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van ennyi anime fun?

Miert van ennyi anime fun?

Figyelt kérdés

Tagja vagyok egy chates kozossegnek es ennyi animet funt meg eletemben nem lattam. :O


Mi az ami ennyire vonzo benne?



2016. júl. 23. 22:10
1 2
 11/13 Natsuki3 válasza:

Mivel az animék/mangák olyan mint egy rajzfilm csak sokkal jobban ki van dolgozva és van felnőtt tartalmű és gyerekeknek való de van olyan anime ami minden életkort vonz



(tudom nagyon magyar :D)

2016. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Az animéket nem lehet nem szeretni! Annyi műfaja van, hogy mindenki ízlésére van minimum 5... Olyan elgondolkodtatóak is vannak, amik kifejezeten felnőtteknek szólnak, mert a 15 évesek sem értik meg (seinen). Mindenki előítélet alapján azt mondja: "az anime az amiben gigacsöcsű csajok, meg folytonos verekedés és vér van...". Könnyű előítélni valamit. Azt is bírom mikor valaki azt mondja: "utálom az animét"(azt sem tudja mi az) és megy pokemon go-zni, vagy hello kittít nézni...-.- Szóval... Az animét minden egyes ember szereti! Aki azt állítja, hogy nem, az vagy hazudik, vagy nem ismeri! (Több fAn van mint hitted! :D)
2016. júl. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 D-Mano ***** válasza:
59%

Több oka is van. Az egyik ok megismeréséhez érdemes átolvasni a romantika stílusáról szóló leckét.


(Olyasmi van benne, hogy az ember kiábrándul az őt körülvevő világból, így térben vagy időben távoli helyekre vágyódik, menekül képzeletben, esetleg teljesen másik kitalált valóságba.)


Megj. Én animekedvelő vagyok, és szerintem ezt érdemes megkülönbőztetni a rajongástól.

2016. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!