Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell ezt erőltetni?

Miért kell ezt erőltetni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy valaki elkezd írogatni Facebook-on például mindenféle előzmény nélkül, vagy úgy, hogy nem vagyunk közeli kapcsolatban és egyről a kettőre elkezd minden nap írni és nem veszi észre, hogy én nem szeretnék vele beszélgetni? Számomra felfoghatatlan miért csinálják ezt. Ha nem írok vissza akkor kb fél naponta ha nem gyakrabban küld egy üzenetet, hogy észre vegyem. Abba nem gondol bele, hogy észre veszem csak nem akarok vele beszélgetni? Egyrészt, mert gyávaságnak tartom a Facebook-on való ismerkedést, másrészt meg olyan szinten untat, hogy én erre nem vagyok kíváncsi. Például van egy srác mindennap rám ír, hogy hogy vagyok, de semmit nem tud írni csak faggat egyfolytában a sablon kérdéseivel látszik, hogy nem tud csajozni (de akkor minek erőlteti?) ráadásul gyerekes és csúnya is. Ti az ilyennek megmondjátok, hogy hagyjon békén vagy hagyjátok had írogasson?! Mással is volt már ilyen?

19/L



2016. júl. 26. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ha fizetnének sem beszélgetnék veled. Látszik, hogy nagyképű vagy, és korlátolt. Gondolom, minden képed alatt 120 lájk van és 10 igaz barátnőddel csak a #gymselfie- izompólókra tudsz férfiként nézni.


"gyávaságnak tartom a Facebook-on való ismerkedést" de egy anonim oldalon szapulsz valakit, aki odáig van érted...


23f

2016. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy fölösleges reményt adsz valakinek az a legrosszabb az viszont más kérdés, hogy milyen stílusban reagálsz. Itt a munkahelyemen minden nőre legalább 30-an nyomulnak akárhogy néz ki, szóval az nem sokat jelent ha valakire írogatnak, de sokan elszállnak ettől egy idő után.
2016. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem az van, hogy elszállok magamtól hanem nem szimpatikus aki irogat ilyen nehéz ezt felfogni?? Ettől miért lennék elszállva? Gondolom te sem beszélgetsz azzal akivel nem akarsz.
2016. júl. 26. 20:38
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem írtam, hogy te el lennél viszont megváltozik a lehetőségektől az ember. Gondolj bele ha két ember lenne a Földön szerinted akkor is idegesítő lenne a másik?

Persze igyekszem elkerülni azokat akik idegesítőek, de ha rám írnak normális nem idióta stílusban akkor annyi nagyon minimális tiszteletem van a másik iránt, hogy válaszolok és elmondom neki ha nincs értelme tovább folytatni a beszélgetést. Kedvesen, ha ezt nem érti meg akkor tiltás és ignorálás.

2016. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
18%

Ha valóban idegesít, tiltsd le, ennyi. Pláne ha élőben nem is találkoztok. Ha mégis, akkor nagyon határozottan mondd meg, hogy te nem vagy kíváncsi rá, ne írjon többet. Ha ír akkor letiltod.

Nem vagy köteles senkinek se válaszolgatni, nem vagy te Szeretetszolgálat. Az ilyenek amúgy se értenek a szép szóból.

2016. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak!!
2016. júl. 27. 12:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Marha irritáló ám ez a műbalhé. Ha nem érsz vissza neki, akkor honnan tudja, miért nem írsz? Nem gondolatolvasó a gyerek.

Ha már megírtad volna neki őszintén, hogy nem akarsz tőle semmit, rég nem írogatna neked. Ilyen egyszerű ez a dolog. De nem hiszem el, hogy még ehhez is gyáva vagy.

2016. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!