Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy buszon,...

Miért van az, hogy buszon, vonaton stb. az emberek csak végső esetben akarnak egymás mellé ülni?

Figyelt kérdés
Sokan kettes ülésnél kívülre ülnek direkt, hogy nehogy leüljön valaki melléjük, odapakolják a szatyrot, az egész vonaton végigmegy, hogy egyedül ülhessen stb. Ez régen is így volt, vagy ez valamiféle elidegenedés és utálat mostanában az emberek között?

2016. szept. 6. 10:40
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
81%

Az ember territoriális lény. Néhány ezer éve még jól fejbe csapkodta a kőbaltájával azt, aki leül mellé a buszon. :-))

Komolyra fordítva: Az ember territoriális lény. Az urbanizációval megtanulta tereptárgyakként kezelni a sok, területére betolakodó fajtársat. De amikor túl közel kerül hozzá a másik, már nem tekinthető tereptárgynak. Akkor már csak egy idegen, akit jól fejbe kéne csapkodni a kőbaltával.

2016. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

23-as voltam, igen, egy könyv simán kijönne ezekből a tapasztalatokból :) :)

És lehet, hogy jó vastag könyv lenne, mert vannak olyan személyek, akikről kapásból hosszú oldalakat lehetne írni... :D

2016. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Mellor mindig odaül a buszon valami öreg, aztán ott prüszköl végig az úton, és még büdös is. És egyre több az ilyen... De tisztelet a kivételnek!
2016. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem*
2016. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
51%

Felszáll a buszra egy tucat csinos 25 év körüli ifjú hölgyemény, mindegyikőjük kezében ott virít egy okos telefon, a felük fülében headset, vagy fülhallgató, ahogy leülnek belemélyednek a telefonba.


Komolyan, ha leülök melléjük, szerintetek "kibújnak" a telefonból?


Ez itt a baj, talán az buszon le kéne tenni az internetet, ha megszólít valaki.


Súlyos internet függőségben szenved a társadalom, mert ez már függőség!


29/F

2016. okt. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nincs bajom azzal ha mellém ülnek. viszont azoktól a fajta emberektől tudok a falra mászni akik inkább elmennek a 4es box mellett ahol egyedül ülök és inkább állnak, minthogy mellém üljenek. Ilyenkor mindig olyan érzésem van mintha én egy utolsó senki lennék akit le kell nézni.


Emberek tanuljunk már meg kompromisszumot kötni és emberséget mutatni.

2017. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
És amit az utolsó válaszadó ír hogy mindenki bele van süppedve az okostelefonjába. Nem lehet egy embert udvariasan megszólítani sokszor mert nem figyel, ha meg leülsz mellé te vag a görény.
2017. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó napom van, lesem a legszebb csajokat és melléjük ülök. 29/F


Múltkor benéztem, a félhomályban és a 24 éves helyett a 14 éves mellé ültem...

Legközelebb felállok és arrébb ülök ilyen esetben. :-)

Az ember ne legyen szégyellős.


Egyébként sokan előítéletesek és ha nem a legdrágább telefon van a kezedben, akkor másznak minél messzebb...

2017. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem szemely szerint ez a 29/f valaszolo aki tobbszor is hozzaszolt, na nekem ez a tipus csapja ki a biztositekot


Csak azert mert en lany vagyok o meg fiu maris azt gondolja h ismerkedni ulok ott,mikozben en csak utaznék békében magamnak


Naná hogy elbújok a telefonba és hallgatom a zenét

A célom fele tartok es nem fogok senkivel se jopofizni utkozben

2019. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!