Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legkinosabb dolog, ami...

Mi a legkinosabb dolog, ami történt veletek az utcán, mások szeme láttára?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egy nagyon cikis dolog történt velem és nagyon rosszul érzem miatta..És kicsit megkönnyebbülnék, ha mások is leirnák a gázos sztorijaikat és megbizonyosodnék arról, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :"D

18l


2016. nov. 9. 19:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
4 es szakadok azon amit írtál 😂😂😂. Bocsi ne vedd sértésnek !
2016. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Másik történet , régen nyáron egy haverral mentünk egy másik cimbi elé buszmegállóba . Egy kabriósított autó húzott el lassan , belőle egy igénytelen bige a tangás seggét mutogatta ki belőle . Erre a haver :- Ezt én is tudom nesze ! A bermudát lehúzta az ülepén és rájuk irányította . A busz lassan odaért, a haver próbálta felrántani a nacit de az full műszálas , a lábai izzadtak . Oda tapadt . Ekkor már üvöltött , és hirtelen leült a járdára a porba , de a tomporát mindenki látta a buszról . Ekkor nem erőltettem a vigyorgásomat .
2016. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a buszok, buszmegállók... Én speciel rendszeresen beleesem mások ölébe a buszon fékezésnél, kanyarodásnál...
2016. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a különtanáromtól az út hazáig kb. 1 óra. Az első pár alkalom valamelyikén történt, hogy mielőtt órára mentem, nagyon sok vizet ittam, de ott gáznak érztem kimenni mosdóba, mert

1. a lakásán voltunk

2. őt és a fiát sem ismertem, és így nem akartam ott elmenni

3. szerencsétlen vagyok.

Óra végén rohantam el, volt egy pláza kb negyed órára, de várni kellett a buszra, ha nem akartam eltévedni, és hát... Igen, képzelheted. Ott nem bírtam tovább, csőtörés. :D Egy élmény volt úgy megtenni a busz-metró-átszállás-metró-busz-gyaloglás túrát hazafelé. Sosem égtem még úgy, mint aznap. :DD 18l

2016. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%

Az a baj, hogy az emberek ilyenkor (fényes nappal is) rögtön arra gondolnak (tudom, mert általában hangosak fejtik ki ezeket a gondolatokat a buszon), hogy az illető bizonyára részeg vagy be van drogozva.

Ettől függetlenül nem kell velük foglalkozni. Szálltam már le én is buszról rosszullét miatt, hánytam tele pár utcát meg kapubejárót, estem bele mások ölébe, elhúztam mások kosarát a teszkóban, elbőgtem magam mások előtt, estem bele hókupacba, kiabáltam pofátlan emberekkel, húztam ki véletlenül úgy fülhallgatót hogy a zene ment tovább hangosan, borult már ki bevásárlószatyrom, zacskó csipszem, csúsztam el jégen is, estem el futás közben is, volt hogy egy szórakozóhelyen úgy süppedtem bele a kanapéba, hogy a szoknyám fenn akadt és felcsúszott a hasamig... ezek olyan hétköznapi dolgok. :D

2016. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

10. Nem Pesten élek sajnos, hanem egy sokkal kisebb városban..:D

15. Az a baj, hogy nálam is hétköznapinak számitanak az ilyen dolgok xD

Egyébként utána hazajöttem és elmentem az orvoshoz, aki szerint elkaphattam valami virust, de az a reggel óta nem volt semmi bajom..Szóval nem tudom, mitől lehetett. :/

2016. nov. 9. 20:25
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Egy baromi jó nővel volt találkozóm, és mondta hogy kajáljunk már egyet.

Éhes voltam én is meg ő is.

Egy török étteremben tele ettük magunkat, ezzel eddig soha nem volt problémám, egészen eddig.

Nem telt el fél óra, elkezdtem izzadni, a gyomrom meg morgott, kavargott.

Gondoltam magamban, ebből semmi jó nem sül ki.

Közben a csajjal már előtte is nagyon egymásra kattantuk, ahogy sétáltunk azt beszéltük, ki mit fog a másikkal csinálni az ágyban.

Nem tudtam melyik dolog jön el gyorsabban az elélvezés, vagy a kábelfektetés.

De mikor már sunyin eregettem az utcán, tudtam itt a vég.

Szerencsére közel volt a csaj lakása.

A wc is kicsit távolabb volt a hálótól, szerencsémre, vagyis azt hittem.

Ami ott történt, talán a legmorbidabb angol humorú vígjátékokban ha van ilyen.

Alig hogy beértem a lakásra, egyből a wc re mentem.

próbáltam lassan kiengedni, olyan apró kis galambok módjára, de mikor azok is egyre nagyobbak lettek, tudtam itt a vég.

Egyszer csak egy hatalmas reccsenés, mint mikor egy hatalmas fa kettétörik, és megkönnyebbültem.

vagyis csak a testem, mert a lelkem amit utána átélt, hát...durva volt.

Mikor oldalra fordultam a wc papírért, majdnem infarktust kaptam, a frissen festett wc közvetlen környéke olyan volt mintha egy barna festékdoboz szétrobbant volna, még méteres magasságban is foltos volt minden.

A vége az lett, hogy mivel ez szombat délután volt, a csaj elment egy barátnőjéhez hétvége aludni,mert a wc-t tönkrevágtam, és hétfőn egy takarító brigádot kellett fogadnom, meg egy festő csapatot akik rendbe tett mindent utánam.

Ez a kis rapid randim, kajával, szakemberekkel együtt egy százasomba volt.

Azóta sem láttam a csajt, még a környéket is messziről kerülöm.

2016. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Úristen :"DDD Na ez már az enyémnél is cikisebb XD
2016. nov. 9. 20:50
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egész osztállyal voltunk mászkálni és nem néztem előre mert beszélgettem. Megyek tök nyugiba :) minden happy :) egyszer csak azon kapom magam hogy a seggemen ülök és hasogat az egész fejem. Igen, lefejeltem egy oszlopot.
2016. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Clay Morrow ***** válasza:
91%
Nem utcán történt, hanem egy osztályban, ahol kb. 20-an lehettünk, fél méterre ült mellettem egy fiú, első padban. 6 éve történt és ez a szégyenlősség nagyon megbélyegezett akkor.. Matek körverseny volt és megmondták, hogy folyóügyeinket végezzük el, mert másfél órát muszáj bent tölteni. Én mivel akkor nem éreztem az ingert, nem voltam a mosdóba. De nem telt el 20 perc és éreztem, hogy bizony kell mennem oda.. Szégyelltem-féltem kikérezni és gondoltam 1 órát úgy is kibírok. Sajnos, nem így volt, nagyon erősen rám jött, ott tartottam, hogy ha már fel is bírok állni illetve kikérezni rögtön magamra pisilek. Így csak tekintettem magam elé és próbáltam erős maradni, nem bevizelni.. De egy kis idő után már nem bírtam, éreztem hogy valami meleg folyadék tölti el az ölemet, majd lassan halad lefele. Már késő volt, behugyoztam.. Egy kis pocsolya vizelet termett alám, amit kétlem, hogy senki nem szúrt ki. Majd mikor végeztem, rögtön a mosdóba futottam, próbáltam vízzel valamennyire "kimosni" a vizeletet és kabátomat felkötöttem a derekamra, hogy elrejtsem szégyenemet. Ezután még vagy 4 óráig ilyen pisis nadrágban kellett sétálgatnom. Na mit szólsz hozzá? :)
2016. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!