Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legkinosabb dolog, ami...

Mi a legkinosabb dolog, ami történt veletek az utcán, mások szeme láttára?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap egy nagyon cikis dolog történt velem és nagyon rosszul érzem miatta..És kicsit megkönnyebbülnék, ha mások is leirnák a gázos sztorijaikat és megbizonyosodnék arról, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen :"D

18l


2016. nov. 9. 19:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Uhh, ez is durva :D De miért nem vetted át amúgy a tesigatyád, vagy kéredzkedtél haza? :o Szerintem az osztályfőnök megértette volna, milyen kinos neked és hazaküldött volna :)
2016. nov. 9. 21:00
 22/30 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Kiegészítés: 1. már annyira szégyelltem elmondani akkor bárkinek is, hogy nem szóltam senkinek, 2 nem volt semmi csereruhám mivel a körverseny nem a mi sulinkban, nem a mi városunkban zajlott. Kb 2 órakor végeztünk, 4-5 órakor volt az eredményhirdetés így semmi esélyem nem volt, hogy hazautaztassak még vagy 10 diákot és pár tanárt eredményhirdetés előtt.
2016. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal voltam, keresztanyáméknál nyaraltam. Ők gazdagok, én a szegény rokon. Ott ültem először rendes kerékpàrra. Elvittem egy körre. Az utcán megláttam egy srácot, megtetszett, utána fordultam....éa telibe talàltam teljes erőből egy villanyoszlopot. Naná, hogy a kerékbe is lett egy 8-as....


Megintcsak tinikorom elején járunk. Mentem haza suliból gyalog. Unatkoztam ezért beszélgettem magammal, azt hittem senki nincs körülöttem. Tévedtem. Ja és faluban laktunk. Tippelj ki lett a falu bolondja? :D

2016. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Jah, hát az úgy tényleg ciki :D

23. Ez a biciklis sztori szerintem inkább aranyos xD

2016. nov. 9. 23:23
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Haza fele mentem sulibol.Járdán volt egy nagy nejlon folia darab ,amit ki fujt a szél konténerböl.

Laza voltam nem kerültem ki hanem rá léptem.Mikor jobblábal is lépni kezdtem be akadt a lábam foliába .Sikerült pofára esni.Ha jol tudom senki nem látta:D

2016. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is ilyen hányós dolog volt... már úgy jöttem ki egyetemről is, hogy előtte 3x hánytam, és akkor úgy tűnt, megkönnyebbült a gyomrom. Épp mennék a villamoshoz, na akkor megint elkapott, se zacskó nálam, se semmi, és szépen belehánytam egy díszkertbe, ami ott volt a közeli buszmegálló mögött...
2016. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Forgóajtóban történt. Mentünk ki a tesómmal, nem szeretem ezeket az ajtókat, mert ugye ha neki megy valaki, akkor megáll. Azt hittem csak ketten vagyunk benne és megállt az ajtó. Nagyon dühös lettem hirtelen, mondom hangosan, hogy ki a fene ment neki (nem ezekkel a szavakkal), és mögöttem megszólal egy pasi vigyorogva: bocsi, én voltam.
2016. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%

Amióta megnőttek a melleim, rendszeresen villantok a strandon. Már-már hozzászoktam. Elég hamar (12-13 éves koromra) megnőttek a melleim (akkoriban C, mostanra D kosár), onnantól kezdve folyamatosan szembesülök a problémával.

Mivel kajakoztam, így nagyon sokat voltam víz közelében, ott történt az első eset: meleg volt, bikiniben eveztünk. Csaltunk egy kört páran, így büntetésből fel kellett állni a hajóban, majd visszaülni, ami nyilván nem egyszerű mutatvány. Nem is jött össze, viszont sikerült olyan szerencsétlenül beborulni a vízbe, hogy kicsúsztak a melleim, persze ezt akkor vettem észre, amikor szálltam ki a vízből. Totál képszakadás, visszadőltem a vízbe és igyekeztem a helyére rakni a dolgokat, de természetesen mindenki látta (edző, lány és fiú csoporttársak), ali pedig lemaradt róla azt értesítette a "közönségem". 13 évesen elég nehezen éltem meg a helyzetet. :D

A vicc, hogy ez nem változik, pedig 10 év eltelt azóta, de ha Balatonon vagyunk, vagy folyón, strandon, kivétel nélkül sikerül alkalmat találni a melleimnek arra, hogy önálló életet éljenek.

2016. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
84%
28as-már látom is ahogy a férfiak írnak neked privátot. lol
2016. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 ildike87 ***** válasza:
100%
Kedves 17-es! Szerintem ez nem olyan ciki! Rosszul lettél az ételtől, előfordul az ilyesmi, bár elhiszem, hogy nem kellemes, de azért a csajt utána is kereshetted volna, valószinűleg nem haragudott volna rád túlzottan, de lehet, hogy rosszul gondolom...
2017. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!