Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok embernek mi a gond a...

Sok embernek mi a gond a fejével hogy képes egy igényes szakállat megszólni? Nem a télapós fazonra gondolok.

Figyelt kérdés

[link]


Ebben mi a kivetni való? Hasonló az enyém is csak nekem oldalt a hajammal egybe nőve egy "C" betűt ír le. Tehát ívesebb.

Huszonéves vagyok de ezért nem kéne piszkálódni én úgy gondolom, nekem nő rendesen, nincs tőle idegen érzetem tehát jól érzem magam vele.


Voltam már minden "Szulejmán, Musztafa, Herceg, bevándorló, török"


2017. aug. 18. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Lehet irigyek. Nem mindenkinek nő tényleg normális szakálla. És szerintem nagyon stílusos tud lenni. Engem is szóltak már meg,de fel se vettem. Én hordom.

26F

2017. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszem, rossz körökben mozogsz. Nagyon rég szakállam van, még senki nem szólt rá egy rossz szót sem. Annyi, pár nő ismerős, megkérdezte, megsimogathatja?
2017. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Pedig most eléggé divatba is jött.

Én csak az igénytelen meg nagyon hosszú szakállt nem bírnám elviselni a páromon, de másokon abszolút nem zavar, sőt.

Örülök ha valakinek van egyénisége és fel meri vállalni.

Páromnak is például tök jól áll, de neki nem ilyen sűrű, úgyhogy ő rövidebbre nyírja.

2017. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Attol fugg milyen. A koverlaszlo fele bajusz az pl rohej.
2017. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Így leplezik a saját igénytelenségüket, primitívségüket, - többnyire azok viselkednek így, akiknek volna bőven mit söpörniük a saját házuk táján.

Nem másoknak kell megfelelned, - ergo, magasról és vastagon!...

2017. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2

Pl az utcán is figyelik de nem lenézően, hanem érdeklődően, és biztos kérdéseket tesznek fel magukban, biztos igazítja azért ilyen stb.


Meg egyébként csak primitív 19-20 éves gyerekek szeretnek a munkahelyen is szórakozni ezen

2017. aug. 18. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Hát de szar. Ez után akarsz te menni, ilyen muzulmán szakáll után? Szégyen.
2017. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Barátomnak tépettebb, hosszabb haja és borostája van. Amikor hazautazunk hozzájuk, megy a sopánkodás a nééjnik részéről, hogy há' a férfinak legyen nullásgéppel legyalulva a feje.

Szerintem téged is az ilyen primitívebb emberek szólnak meg.

2017. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek az a baja, hogy ostoba. :D Én voltam már kopasz, beszóltak, volt már emós szerű hajam beszóltak. Volt nagy szakállam, beszóltak. Volt kis szakállam, beszóltak. Egyik esetben sem voltam igénytelen, egyszerűen csak van pár szerencsétlen irigy pö...cs aki végtelenül frusztrált és utálkozni van kedve, és random utca emberére nem tud másra beszólni, mint arra ami az illetőnek egy picit különlegesebb tulajdonsága. Ne foglalkozz ezzel! Debilek.
2017. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem nem tetszik, de nem szólnék be érte. Törődj bele, nem mindenkinek tetszik ugyanaz, és vannak s**gfejek, akik nem képesek befogni, ha valami nem felel meg az ízlésüknek.
2017. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!