Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változzak pozitív irányba?

Dóóóóriiii kérdése:

Hogyan változzak pozitív irányba?

Figyelt kérdés

Meg szeszerék változni mert hihetetlenül negatív az önértékelésem. Alapjában véve csendes lány vagyok de csak azokkal akik nem ismernek igazán. De igazából nem ilyen vagyok. Nehezen nyílok meg, egyrészt ezen is szeretnék változtatni. Nehezen kommunikálok azokkal akiket nem ismerek,viszont ha megismerem őket meg ők is engem mindig jön az önnmarcangolás része még akkor is ha semmi okot nem adott rá senki. Pl most mentem új suliba/osztályba és hiába jövök ki jól mindenkivel mégis van egy olyan érzésem hogy nem kedvelnek és csak azert vannak velem mert baratnomet viszont kedvelik. És ez mindig csak erősödik. Aztán hirtelenharagu vagyok és ezt sokszor észre se veszem. Pl ma egy tanarral beszeltem ugy ahogy nem illik és a probléma az hogy fel se tűnt. Most pl ez bánt. Mi van ha mostmar tenyleg nem kedvelnek? Ha emiatt megutalnak?

Mit tudok tenni ez ellen? Hogy valtozzak meg?


2017. nov. 15. 18:14
 1/1 anonim válasza:
Legyél nyitottabb az emberekre! Próbáld magad kicsit háttérbe húzni! Ne visszahúzódni,hanem úgy nyitottnak lenni másokra,h a magaddal való foglalkozást kissé háttérbe szorítod. Tölts több időt fizikálisan nem online másokkal! Amit másoktól-ról hallasz azt ne add tovább így nem leszel pletykafészek, de ha meghallgatod az embereket népszerű leszel. Ez sokat segít az önértékelésed javulásában is. Ha utólag felismerted, h a tanároddal nem megfelelő hangnemben beszéltél,akkor innen már csak egy lépés, ezt ott akkor tudd és a megfelelő modort használd. A kérdés feltevéseddel elég inteligensnek tartalak ahhoz, h erre képes légy! Én 20 éves korom körül szembesültem hasonló dolgokkal csak akkor még nem volt internet h ott kérdezzek hasonlót, így ezt magamnak fejtettem meg. Nekem bejött! 42f Remélem segítettem!
2017. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!