Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha nincs semmi...

Mit tegyek ha nincs semmi életem és ez már tönkretesz engem teljesen?

Figyelt kérdés
Mert szabadságon vagyok de mivel nincs életem mindig itthon vagyok, és ilyenkor az történik hogy elmegy még az a kevés életenergiám is ami van és semmihez nincs kedvem minden bajom van. Tanulnom is kellene de ahhoz sincs se kedvem se energiám. Se haverok se csajom nincs ráadásul en nem varosban lakom, olyan szar minden. F

2017. dec. 22. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Játssz számítógépen online :)
2017. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdj magaddal valamit, mert ez így csak rosszabb lesz, ha betunyulsz. Menj ki sétálni, a levegő mindig energetizál, több ötleted is lesz, hogy mivel foglald el magad.
2017. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallgass Lil Pumpot!
2017. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Na hallgass #3-ra, hallgass Iron Maident!
2017. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne*
2017. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mintha saját magamat olvasnám, pont ez van nálam is
2017. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De amikor meg nincs szünet es mindig megyek akkor meg az a bajom, kelek koran aztán mire hazaérek mar elmegy olyankor gyorsan a délután es hamar reggel lesz megint. Ilyenkor meg ezért vagyok fáradt es letört, nem való nekem ez az emberi élet sajnos.
2017. dec. 22. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt kérdező? :)
2021. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!