Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ennyi elkeseredett ember?

Figyelt kérdés
Nem egyszer tortent, hogy elkezdtem beszelgetni emberekkel akik ramirtak itt gyakori kerdeseken :D Akinek valaszoltam, mindig remenykedtem, hogy majd jofej emberek lesznek, de kb par uzenet utan kiderul a legtobbrol , h remenytelen, nalam joval idosebb (en 17 vagyok) csavok. Ez annyira felelmetes, nem? Kicsit kiabrandito ez a egesz, nem? Igazabol tudom, hogy ezzel nincs mit kezdeni, de megis frusztral es szomoruva tesz.

2018. jan. 15. 22:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ne ertsetek felre, nem azzal van baj, hogy vannak akik elkeseredettek. Hanem az, hogy nem tesznek ellene semmit, nem fogadjak meg a tanacsokat, az eletunk az onsajnaltatas :(
2018. jan. 15. 22:34
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
"Rettenet idegesito, amikor ugymond javaslatot teszek valakinek, hogy mitol lenne neki jobb, es sz*rik a fejemre, kifogasokat keres" - Igazából nem is az a zavaró, hogy nem próbálja ki valaki, amit tanácsolok, nem biztos, hogy másnak is jó az, ami nekem működik, lehet, hogy másnak egy másik út a jó, inkább az a bosszantó, hogy semmilyen úton nem indulnak el, és siránkoznak. Az ismerőseim (barátoknak nem nevezném) között is volt olyan, akivel akkor ismerkedtem meg, amikor nekem is rosszabbul ment a szekér, nyilván nem volt jó a helyzet, volt bosszúságom nekem is, ami miatt morogtam, azért az emberből kijön, de nekem ez addig tartott csak, amíg kiengedtem a gőzt, és utána próbáltam átgondolni, hogy akkor most hogyan tovább. Így szép lassacskán elkezdtem lépegetni előre, és egyre jobb lett, csakhogy akiket a mélyponton ismertem meg, azok nem mind ilyenek, és akik ott ragadtak, azok annak már nem örültek, hogy én nem ragadtam le, és próbáltak visszarántani. Az ilyen ismerősöktől elhatárolódtam.
2018. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Az elégedett és boldog emberek többsége nem jár ide. Aki igen az vagy kikapcsolódni, vagy trollkodni jön. Amúgy ez nem vonatkozik a normális témákra, hanem leginkább a szex és vonzáskörzetére.
2019. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg tudod, az a bajom, hogy mennyi humortalan ember van itt, borzalom. Most is olvastam valami kérdést, már be se írok, mit írjak, nincs humorod xy? Természetesen ez azért is baj, mert ha viccesen fogalmazok, félreértik, nem értik, satöbbi. Bizonyos topicokban, ahol a szuverén véleményt írod, csak olvasok általában, mert szerintem jó meglátásaim lennének (családi kapcsolatok), de ha nem ugatnak le, akkor is lenulláznak, ami csak rosszkedvűvé tesz, mert az ember segítene. Pont abban a rovatban ami megy hsz-ben :O sokszor:O.

Meg igen, a korlátolt gondolkodás, szűklátókörűség.

Ezt egyszer-kétszer fejére olvastam embereknek, aztán rájöttem, hogy a korlátoltnak nem tudod megmondani, hogy ő korlátolt, tehát megint nem idegesítem magam ezekkel az emberekkel, vagy eleve az ilyen kérdésekkel. Ja, eleinte röhögni jártam ide. Rég volt :(.

2019. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!