Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan reményvesztett...

Van itt olyan reményvesztett elkeseredett a magányba belebolondult ember aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

én ilyen vagyok, megbélyegezte az életemet a csúnya arcom, jó lenne ismerkedni, személyesen vagy elsőnek még interneten keresztül. Aki akar írjon privit.

21f


2013. nov. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Jo iroi venad lehet! En bandzsa vagyok pedig szamomra a legfontosabb a tekintet. Ne irj privit pasi vagyok. De amugy valahol mindenki csuf es elesett, es hidd el legrosszabb ha belul rohad valaki
2013. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, pontosan tudom, azt az érzést amiről írsz.


jobban fáj mint az érzéstelenőtő nélküli foghúzás, vagy bármely sérülésnél, vagy amikor felszúrják az ember fülét, még az se fáj ennyire, mint amit most érzek.

2013. nov. 5. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a mai világban ez nem divat, de én nem a külső alapján ítélek. Gondolj bele, lehet valakin 8 tonna smink vagy járhat a legdrágább ruhákban, de ha belülről nem tiszta, akkor azzal már eleve problémák vannak. Igenis úgy vélem, hogyha egy srác erkölcsös, becsületes és okos, de esetleg nem helyes, akkor is az intelligens kisugárzásával többet ér, mint egy divatmajom, rózsaszínpólós b...zi. Erre konkrét példa egyik jeles költőnk, Szabó Lőrinc, aki nem volt szép ember, mégis ragadtak rá a nők, mégpedig pontosan a kisugárzása miatt vált olyan népszerűvé az ellenkező nem körében :D A csúnya arc az semmi ahhoz képest, hogy egyesek vakon, süketen, vagy bénán élik le életüket, szerintem inkább örülj annak, hogy egészséges vagy.

Amúgy én egy csúnya, magányos és önbizalom hiányos lány vagyok, sőt még barátaim sincsenek és egyre jobban el vagyok keseredve. Írhatsz privátot, ha gondolod :)

2013. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!