Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden lány ilyen?

Minden lány ilyen?

Figyelt kérdés
Sokszor megtörténík, hogy este/éjszaka csak úgy szó nélkül lelépnek messengerről a csajok, akikkel órákon át beszéltem. Nekem valahogy magától értetődő, hogy mielőtt lelépek küldök egy jóéjt vagy elköszönök.. A lányoknál ez normális és ezt élvezik? Lehet, hogy kicsit túlreagálom, de számomra nagyon furcsa..

2018. febr. 15. 00:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En azert nem szoktam elkoszonni, mert igy nem kell lezarni a beszelgetest, masnap lehet folytatni. A messenger amugy sem olyan, mint az eloszo, csinal kozben mindent az ember, aztan visszair, ha eppen ugy van. Ez a lenyege. Az is lehet, hogy csak elaludt.
2018. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál hogy esetleg azért nem köszön el mert holnap is akarja folytatni a beszélgetést? :D

Lehet fél hogyha elköszön, nem fogod felkeresni, ez így megoldható szituáció ha másnap válaszol.

Amúgy is bármi közbe jöhet, nem mindenki lóg egyfolytában a neten.

2018. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!