Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek jogosan szólt be?

Szerintetek jogosan szólt be?

Figyelt kérdés

Ma reggel mentem a munkahelyemre és az utcán telefonáltam. Miközben beszéltem, használtam csúnya szavakat is. Mögöttem vitte anyuka a kisgyerekét gondolom oviba, mert még nagyon kicsi volt és amikor letettem a telefont, a nő se szó, se beszéd belémkötött, hogy moderáljam magam, mert itt a gyerek is, "mossam ki a számat" mielőtt az ő gyereke előtt így beszélek.


Rohadt ideges lettem és megkérdeztem, hogy mi a f*x köze van hozzá, hogy én milyen szavakat használok, miközben valakivel beszélek és hogy le*rom a gyerekét, hogy hol van, zárja be burokba és akkor nem hall soha egy csúnya szót sem. Nagyon ideges lettem, direkt rátettem egy lapáttal.


Mit gondoltok erről? Azóta ezen gondolkodom, hogy milyen alapon szólnak bele idegen emberek, hogy a másik, hogyan beszél a telefonban.



2018. febr. 23. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem azokat a szülőket akik álszent módon nevelik a környezetüket, aztán mikor valamit gyereknevelés közben elrontanak akkor másokat hibáztatnak. Az én válaszon konkrétan ez lett volna:

" Elnézést, nem vettem észre hogy Ön és a pici gyereke is mögöttem áll, Ön viszont meg megtehette volna, hogy lemarad 5 métert, és a gyerek nem hall semmit. Tanítsa meg a gyerekének azt hogy, nem kell használni a szavakat, mert úgyis hallani fogja egyszer valahol. Ha ez nem megy nincs miről beszélnünk."


Felesleges volt direkt rátenni egy lapáttal, megadtad neki a lehetőséget hogy igaza legyen. Ott akkor bizony igaza volt. Annak ellenére, hogy rosszul kezelte a dolgot. Finoman és választékos szóhasználat mellett is ellehet küldeni az embert úgy a jókva anyjába hogy csak pislogni fog ő is meg az is aki hallja. Ja és ezért senki nem szólhat mert nem használsz olyan szavakat amiket szerinte nem szabadna.

2018. febr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Jol leoltottad megerdemelte!!! Pacsi😂😂😂😂igazad van kerdezo!!!!!
2018. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!