Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket ert mar barmifele...

Titeket ert mar barmifele attrocitas Budan?

Figyelt kérdés
Szeretnek odakoltozni, de lany vagyok, es nincs senkim, szoval teljesen egyedul maszkalnek mindenhova, de sok ismerosomtol hallottam, hogy sokszor probaltak oket kirabolni vagy akar kessel fenyegetni
2018. márc. 17. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát azért Bp-en résen kell lenni, szóval azért valamennyi "talpraesettség" nem árt.


De amúgy Buda az "kultúráltabb" mint Pest, Westend-nél volt azt hiszem hogy egy nőt összevertek, plusz a 4-es 6-oson állandóan van valami balhé, vagy az 1-es villamosnál a Stadionoknál.


De amúgy engem még nem próbáltak meg kirabolni, de széjjel is csapnám aki próbálkozna.

2018. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg egyszer voltam egy kávézóba a Mammutnál, mennék be, és hallom hogy egy fiatal srác meg egy fickó, aki úgy nézett ki mint aki hát hogy fogalmazzam "szállón él", na ők ketten összebalhéztak, a kávézó előtt.


Aztán úgy összeverekedtek, csak pislogtam, mondom ez mi?

2018. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"plusz a 4-es 6-oson állandóan van valami balhé"


Idestova 27 éve szinte soha nem láttam balhét a 4-6-oson, pedig rendszeresen használom éjjel és nappal is. Kér ekkora ökörséget terjeszteni. Lehetőleg kerüld a gettós részeket meg a sötét kis utáckat, de ezen felül erősen túl van ez lihegve.

2018. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem ért.
2018. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem, pedig elég régóta lakom itt.
2018. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok, de voltam párszor Pesten és Budán is. Általános iskolás voltam (azt hiszem 4. osztályos) amikor sulikiránduláson voltőnk, és a sor végén mentem a többiekkel mikor egy vadidegen ember kiragadott a sorból a karomnál fogva és rámparancsolt hogy te most velem jössz! Az volt a szerencsém hogy a mellettem lévő ostálytársam időben reagált és visszarántott meg szóltunk a tanárnak, de így is elég félelmetes volt. Nagymamámat meg kirabolták az utcán fényes nappal egy motoros kikapta a kezéből a táskát. Szóval vannak ilyen ( sőt még durvább dolgok is) de szerintem ilyen mindenhol van max a fővárosban azért gyakoribb mint pl vidéken, mert több az ember ergo több a bűnözés. De ennek ellenére gyönyörű város, és vannak kellemes emlékeim is, viszont tényleg nem árt résen lenni. Főleg nőként.
2018. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Kelenföldön kiakartak rabolni fényes nappal, az óra előtt akarta a cigány csávó, hogy nézzem meg az időt a telefonomon, erre odamutattam neki, hogy a háta mögött lévő óra is ugyan azt az időt mutatja. Még a szórólapos "adomány gyűjtő" emberke megfenyegetett az aluljáróba, mert nem álltam meg neki, és nem kértem a szarjából, amiért fizetnem is kellett volna.

Aztán elkezdett anyázni, és mondta "legközelebb meglátlak megverlek. Jó lesz?", erre a válaszom az volt, hogy "Rendben". XD Azóta se vert meg, pedig már többször látott. :D

2018. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Gazdagok részéről is érhet atrocitás, hogyha valamiért szúrod a szemüket... Buda hemzseg a gazdagoktól...
2018. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Érdekes, 30 éve tömegközlekedek, járok Pesten is, Budán is, soha nem ért semmilyen atrocitás, pedig vasággyal együtt vagyok kb. 60 kiló. Egyszer láttam a buszról egy verekedést a Blahán, meg egyszer az 1-es villamoson volt egy hangosabb szóváltás, de kb. ennyi. Szólni szóltak már be többször is, de egyik se volt komoly ügy. Nem mondom, hogy nem fordulnak elő atrocitások, de azért az erős túlzás, pl. hogy a 4-6-oson meg az 1-esen rendszeresek a balhék. Ez nettó hülyeség!
2018. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Alapvetően vannak emberek, akik áldozattípusok, vannak akik nem.

Na most, ha te áldozattípus vagy, akkor költözhetsz bárhová, atrocitás fog érni, mert bevonzod.

Én 38 éve élek Budapesten, nő vagyok, jelenleg a 8. kerületben lakom (7 éve), de nem ért atrocitás még.

2018. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!