Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem jön össze egy lány...

Miért nem jön össze egy lány sem? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval én jelenleg 17 éves vagyok 178cm ha fontos és egyszerűen szeretnék 1 barátnőt de semmi. Facebookon nem nagyon irnak vissza meg nem is lehet igazábol. Bulihelyeken nagyon ritkán járok. És nem tudok ugy oda menni egy lányhozz. Multkor nézett egy lány és ennyi. Nincs ötletem 😕

Ha tudnátok segiteni jó lenne!


2018. márc. 27. 20:05
1 2
 1/17 Egynevtelenlanyka válasza:
Lehet azért nincs mert számukra nem vagy helyes vagy nem tudom nem tetszik nekik a külső megjelenésed. De nyilván a belső sokkal fontosabb szóval akivel úgy érzed hogy szeretnél kapcsolatot azzal "barátkozz" össze de ne higgye azt hogy csak barátként tekintesz rá. Mindegy, szóval ismerd meg és flörtölj vele.Interneten nem fog menni de te tudod.
2018. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Normálisan öltözködöm. De mindegy ugy vagyok vele hogy 1 lanyra se nézek rá. Egyszerűen bant a solog mindenkinek van az utcán és boldogok. 17 evesen már illő lenne. Xd
2018. márc. 27. 20:36
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha van ötlet még várom továbbra is! Előre is köszi. Jah és ha az számit soványab testalkatú vagyok de sportos is.
2018. márc. 27. 21:08
 4/17 anonim ***** válasza:

178cm

Lel, itt elbuktad

2018. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4 Fatal idiot!
2018. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nem tudjuk megmondani, hogy a külsőddel van-e baj, vagy mással. De én a helyedben javítanék a helyesíráson és a választékosabb megfogalmazáson. Nem bántásból mondom, jó pont a lányoknál és később ha önéletrajzot kell írnod, komolyabban vesznek, ha igényesebbet készítesz.


Ezen kívül hasznos lehet, ha udvarias, figyelmes vagy, tudsz miről beszélgetni és mersz is, de hagyod szóhoz jutni a lányt is, és meg tudod nevettetni.

2018. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Akkor hol probálkozzak ? Vagy hadjam és jön magátol?
2018. márc. 28. 06:08
 8/17 A kérdező kommentje:
Van ötlet? Tanácstalan vagyok
2018. márc. 28. 20:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Foglalkozz azzal, ami érdekel. valami hobbi. sport, autók, moci, bringa, deszka, könyvek.... mindegy. rengeteg olyan helyzetben leszel majd, ahol muszáj lesz kommunikálnod, kezdeményezned lányoknál. nem ismerkedés téren, hanem bármi más. aztán ahogy idősödsz, szépen lassan kialakul a személyiséged. majd a lányok is jönnek, ne félj!
2018. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó! De 17 vagyok es nagyon szeretnék egy barátnőt ! Van 3 4 haverom akikkel ritkan talizok mert videkiek . Es jo lenne egy barátnő aki szeret stb. Utcan nem lehet? Facen nem irnak nagyon vissza xd
2018. márc. 29. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!