Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem jön össze egy lány...

Miért nem jön össze egy lány sem? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval én jelenleg 17 éves vagyok 178cm ha fontos és egyszerűen szeretnék 1 barátnőt de semmi. Facebookon nem nagyon irnak vissza meg nem is lehet igazábol. Bulihelyeken nagyon ritkán járok. És nem tudok ugy oda menni egy lányhozz. Multkor nézett egy lány és ennyi. Nincs ötletem 😕

Ha tudnátok segiteni jó lenne!


2018. márc. 27. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bárhol leszólíthatod azt, aki tetszik. Ha jó a beszélőkéd, nyert ügyed van.
2018. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Es megis hogy szolitsam meg?
2018. márc. 30. 13:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez rád van bízva, mindig helyzetfüggő. Fantázia. Ha meg még nincs, akkor azért írtam az egyéb elfoglaltságot. és kialakul.
2018. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Pl most új sportot szeretnék kezdeni. Röplabda tenisz vagy valami és igy ezzel el leszek. Meg csak jön egy lány :D
2018. márc. 31. 15:39
 15/17 anonim ***** válasza:
lekötöd mag valami értelmes dologgal, nem látszik rólad messziről az aggódás, és igen.
2018. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szia! Szerintem "needy boy" vagy. Lehet annyira erőlködsz ezen, hogy túl feltűnő a dolog. Hagyd inkább, koncentrálj másra, ha életednek más oldalára koncentrálsz, például a tanulásra, illetve amiből jó vagy, fejleszted magadat, akkor pont az tesz vonzóvá, magyarul van életed és van ami lefoglal, ez vonzóbb mintha rá vagy feszülve a barátnő keresésre, mert érzik a nők. Másik dolog, ha 17 évesen lesz barátnőd 80% esélye annak, hogy vége lesz és lesz majd másik. Szóval inkább tapasztalatra menj a dolgokban, szex, élmények stb-stb... Később ráér a barátnőzés. De hogy tényleg olyan legyen melletted, önálló élet, felelősség. Magyarabbul pénz,pénz,pénz, hogy élni tudj, kinézz valahogy, és kislányodnak, barátnődnek, magadnak meg tudj teremteni bármit. Nőknél ez rettentően fontos.
2018. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon ezt a biztatás! És igen ahogy mondod rávagyok kemenyen stresszelve ha meg elutasit egy lány pl mais ugy volt randizunk es mondta mégse nem illenenk ossze. Es most idegbeteg vagyok meg azon vagyok hogy nem kell nekem senki. Csak magammal foglalkozzak igy igaz? :/
2018. máj. 9. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!