Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Mennyire vagytok szégyen...

Fiúk! Mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiúk, mertek a többi srác előtt átöltözni, teljésen levetkőzni, vagy tusolni?

Mennyire vagytok a saját nemetekkel szemben szégyenlősek?

Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős más srácok előtt, még akkor se ha idegen van melettem.

Ti mennyire bírjátok?

19/F



2018. ápr. 2. 22:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
23%
Soha nem vetkőznék meztelenre sem ismerős sem idegen előtt. Szex kivétel ;) bár úgy is pironkodok néha
2018. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Thillmin válasza:
83%

Én gyerekkoromban kissé szégyenlős voltam, de megtanultam bevállalósnak lenni, mert az ismeretségi körömben a szégyellősség ciki, megvetett dolog. Fiatal felnőttként - homoszexuális indíttatásból - elmentem egyszer egy naturista strandra, és annyira megtetszett a dolog, hogy még inkább átestem a ló túloldalára, talán kicsit exhibicionista lettem.


Ami a melegeket illeti, a mi társaságunk is ugyan annyira megosztott ilyen téren, mint bárki más. A legelső partnerem pl. engem tök pucéran, álló farokkal látott meg, de ő még akkor is takargatta az övét, amikor már mindketten rajta voltunk a témán, és már csak egy hajszál választott el attól, hogy szeretkezzünk. Pedig elég nagy szerszáma volt!

2018. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%
Soha azelőtt és azután nem látott idegenek előtt levetkőzöm simán, az megy, talán inkább ismerősök körében aggódok kissé, nem-e fognak cikizni, ezt-azt gondolni, utólag kibeszélni egymást... 22/F
2018. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
83%
Én egy kicsit szégyellős vagyok. Alsónadrágra simán le merek vetkőzni a többi fiú előtt. Az alsógatyát viszont nem szívesen veszem le mások előtt. Az edzésen viszont nem foglalkoznak vele, mert ott együtt kell zuhanyoznunk és akkor mindenki meztelen. Végül is kibírom, ha le kell vetkőznöm, nem halok bele.
2018. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
95%
Boxerig levetkőzni egyáltalán nem vagyok szégyenlős, viszont meztelenre képtelen lennék ez privátszféra szóval kizàrt dolog. Idegen, rokon vagy barát az mindegy.
2018. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
86%
Szégyenlős vagyok, főleg lányok előtt
2018. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 mooti ***** válasza:
88%

Sziasztok


Én abszolút nem vagyok szégyenlős. Korábban az voltam, de megtanultam elfogadni a testemet és így jobb is a közérzetem. Most már bármikor levetkőzök meztelenre sőt, otthon a kertben mindig így vagyok, ha az idő engedi. A strandon ha fürdőnadrágot kell felvennem, akkor nem megyek el a kabinba átöltözni, hanem ott átveszem. Amúgy meg nudista strandra is szoktam járni.


Más srácok előtt miért is lennék szégyenlős. Van akinek nagyobb, van akinek kisebb. Van akinek hús pénisze van, másoknak, mint nekem vérpénisze. Alapból teljesen mindegy a méret, ha nincs szexuális gondolat érzés.

2018. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pszichés bajom van,mer nagyon szégyenlős vagyok. +tulsuly+ha a hajam nem all jol. Akkor hirtelen ram jon a szorongás tarsasagban
2018. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
84%

Körülmetélve néha furán néznek rám.Néha zavar,néha nem.


Rokonokkal nem szoktam ilyen helyekre menni.És nem vagyok meleg.

2018. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%

Az én szégyenérzetem 2014-ben maradt, mikor nyitott ajtónál, fényes nappal szexeltem egy baromi helyes sráccal a siófoki vitorláskikötő férfi zuhanyzójában.


Üdv: egy búza

2018. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!