Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Mennyire vagytok szégyen...

Fiúk! Mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiúk, mertek a többi srác előtt átöltözni, teljésen levetkőzni, vagy tusolni?

Mennyire vagytok a saját nemetekkel szemben szégyenlősek?

Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős más srácok előtt, még akkor se ha idegen van melettem.

Ti mennyire bírjátok?

19/F



2018. ápr. 2. 22:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy van, és főleg kamaszkorban öltözőben ha meglátták, pillanatokon bellül a farkamról pletykált az egész suli, de olyan is volt, aki onnantól kezdve úgy kommunikált velem, mintha én valami félisten lennék aki születetten megkap minden nőt, ő meg csak egy incel debil… szóval én inkább próbalom takargatni magam mert még soha semmi jó nem sült ki belőle, ha egy egy közösség rájött, hogy nekem van a legnagyobb.
2022. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 NTBS ***** válasza:
Egy kicsit.
2022. aug. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Sose voltam szégyenlős

Hetediktől tizenkettedikig zuhanyoztunk a legtöbben az osztályból tesi után nem nagy dolog

Fiúk közt nem kell szégyenlősködni

Úszóedzésekre is jártunk egész csapat zuhanyzott senki nem csinált belőle ügyet

Amúgy azt tapasztalom a férfi öltözőben hogy az emberek 80%-a nem szégyenlős

Ma is a tizen huszonévesek azon része szégyenlős csak inkább akik nem kolisok vagy nem csapataportolnak

Nem tudom miért nem értik meg hogy férfiak közt senkit nem érdekel mekkora lankadtan vagy szőrös vagy borotvált e

Inkább azon röhögnek ha valaki gatyába tusol és a wc-be öltözik át

2023. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nagyon
2023. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!