Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Mennyire vagytok szégyen...

Fiúk! Mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiúk, mertek a többi srác előtt átöltözni, teljésen levetkőzni, vagy tusolni?

Mennyire vagytok a saját nemetekkel szemben szégyenlősek?

Én egyáltalán nem vagyok szégyenlős más srácok előtt, még akkor se ha idegen van melettem.

Ti mennyire bírjátok?

19/F



2018. ápr. 2. 22:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,legalább nem wc volt,hanem zuhanyzó:D
2018. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Hova gondolsz 21-es, kultúrált férfiak vagyunk. :D


Üdv: 20-as, a szégyentelen

2018. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
95%

Át merek öltözni más fiúk előtt. Még akár úgy is, hogy teljesen meztelenre vetkőzöm, pl. edzés után, vagy táborban. Olyat is egyre többször csinálok, hogy a férfi zuhanyozóban meztelenül fürdök le.


Régebben szégyenlős voltam, mert szinte minden fiú az, és mindenkitől ezt láttam. Csak három fiú van az edzésen, aki utána zuhanyozik és tiszta alsónadrágot cserél. A többiek mind szégyenlősek. Pár hónapja valahogy azon kezdtem gondolkozni, milyen érzés lenne, ha én is meztelen lennék, mikor ők is. Most már szerintem nem vagyok szégyellős más fiúk előtt.


Egész jól bírom. Úgy kezdtem, hogy először az edzés után én is lecseréltem az izzadt alsónadrágom. Az volt az első levetkőzésem. Aztán pár hét múlva összeszedtem a bátorságom és zuhanyozni is elmentem azzal a 3 fiúval, aki szokott. Azóta az edzésen így csinálom. Már nem is ciki. Most nyáron a táborban 3 idegen fiúval laktam együtt a szobában. Mikor első este a zuhanyzáshoz kellett vetkőznünk, mindnyájan zavarban voltunk. Lassan vetkőztünk, senki sem mert elsőként meztelenre vetkőzni. Nem ismertük egymást, mindenki feszélyezetten a másikra várt az alsónadrág lehúzásával. Végül az egyik fiú lehúzta, utána már én is egyből, majd a a másik 2 fiú is. Aztán már egyáltalán nem is szégyelltünk magunkat. Onnantól nem csak a zuhanyzáskor, hanem öltözéskor, vetkőzéskor is teljesen meztelenek voltunk a szobatársaimmal. Azóta már azt is kipróbáltam, milyen érzés, ha a strandon a férfi zuhanyzóban leveszem a fürdőgatyám. Ez volt a legnehezebb, de megcsináltam. Kivártam míg egyedül lettem. Akkor levetkőztem és beálltam a zuhany alá. Addig fürödtem míg bejött valaki. Ezt megismételtem más alkalommal is, és egyre több embert vártam meg, hogy bejöjjenek zuhanyozni. Mostanra már nem zavar, ha mások meztelenül látnak.

2018. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
75%
Sokat szoktam más fiúk előtt levetkőzni mert úszok. A barátaim előtt simán meztelen kedem,tusolásnál ha ketten vagyunk haverommal akk simán csak az a baj hogy a meleg víztől nekem egy picit meg keményedik de mint kiderült egyk haveromnak is . Sztem jó hogyha nem szégyenlős az ember . Én is lassan szoktattam magamat hozzá de azóta sokkal jobb az élet.
2018. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 mooti ***** válasza:
55%

Sziasztok

Nekem a meztelenség normális mindennapi dolog, mert naturista vagyok.

Pl ma is így jöttem Sárvárról Szombathelyre autóval.

2018. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
22%
hány éves vagy 23-as?
2018. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
34%
Imádok a többi fiú előtt vetkőzni. Mindig stírölik a farkam, én meg azzal poénkodok hogy bunkósbotnak használom.
2018. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
91%
10 évig csapatsportoltam, 12-14 sráccal zuhanyoztunk közösen heti 3-4szer, semmi problémám nem volt vele. Fel sem merült a buzulás vagy éppen egymás stírölése.
2019. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Whitewolf19 ***** válasza:
84%

Öltözőben ez természetes, hogy átöltözik az ember edzés előtt és után, jobb esetben.

Régebben voltam talán gátlásosabb valamivel. Talán a rosszabb fizikum érzése miatt akkoriban nagyon vékony voltam.

2019. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
57%
Mit szégyelnék? Akármilyen hiányossággal torzultsággal is akár. Mit?
2019. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!