Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez a kérdés az introvertált...

Ez a kérdés az introvertált és extrovertált embereknek is szól, szóval ti hogyan vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Röviden , tömören 20+/F vagyok és erőteljesen introvertált . Arra lennék kiváncsi hogy az ehhez hasonló emberek hogyan élik meg a mindennapjait , hogyan bírják a sulit vagy munkahelyet !? A kérdés másik fele az extrovertáltaknak szól , ti hogyan álltok hozzá az iskolában vagy munkahelyen egy introvertált emberhez ? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat ! :)

2018. ápr. 24. 22:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy meg egy csomószor láttam már, hogy az introvertáltak irigykednek az extrovertáltakra, mert milyen könnyen tudnak barátkozni még mert rendben van az önbizalmuk. Csak nézz szét a gyakorin, rengeteg ilyen kérdés van itt is.


Érdekes, fordítva sosincs így xD hogy milyen jó lenne introvertáltak lenni. Ilyen sosincs erről ennyit 😜😜

2018. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
#10. Neked az a bajod, hogy megkapirgálod a felszínt, és az alapján ítélsz. Ha adnál lehetőséget egy introvertáltnak, hogy megnyíljon neked (mondom, fél év kitartás, türelem, nem két perc felmérés alapján ítélkezés, hogy biztos unalmas alak stb.) akkor lehet meglepődnél, hogy bizony az introvertáltak is érdekesek tudnak lenni.
2018. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

"Persze lehet nagyon érdekes dolgokon agyal hogyne... mert az introvertáltak mindegyike ilyen überintelligens túlművelt elvont alak mi? XD "

Az intelligencia és személyiségtípusok nem mindig járnak kéz a kézben. Persze lehet, hogy annak hála mélyebben tudja megfogalmazni a saját gondolatait, de nemhiába vannak olyan intelligens emberek is, akik alapból bunkók. (Nem rád értem... az intelligenst xD)

"hát egyáltalán nem, a legtöbb pont ugyanolyan unalmas belülről, mint kívülről."

Biztos sok introvertált barátaid vannak, tudván milyen belső értékeik/tulajdonságik vannak.

"Meg itt bizonygatjátok, hogy márpedig ti milyen izgalmasak vagytok, csak nézzetek végig a válaszolókon..."

Valamit nagyon félre értesz. Rajtam kívül senki nem bizonygatta neked, mellesleg én is csak úgy heccből. :D

"Az egyik szociális fóbiás a másik depressziós a harmadik a világvéget várja, a negyediknek egy fél év kell, hogy normálisan el tudjon beszélgetni valakivel..."

Nos lehet, hogy gonosz vagyok, mert mindig jól szórakozok olyanokon, akik bedőlnek ezeknek a világvége jóslatoknak. Nálam ez olyan, mint a Jedi vallás, teljesen komolytalan! Szimplán írónából hoztam fel az posztapokaliptikus világot gondolván arra, hogy sokan megérdemelnék ott egy hosszabb nyaralást. Az előttem szóló valószínűleg csak felénk, de úgy gondolom, hogy nálad jobb ember. Mellesleg csak úgy mellékesen. Az introvertált személyiségtípus sokkal szerte ágazóbb, mint a wikin olvastad.

"és az ilyen emberekről akarod azt mondani, hogy ők titokban hű de izgalmasok és milyen jó lehet velük lógni? XD kétlem... uncsi..."

Ez nem nem olyan nagy titok. Bizonyára a többségnek is megvan a közössége/barátai és köztük el tudja engedni magát nem úgy, mint egy idegen közösségben. Te eleve azt hiszed" gondolom ", hogy egyikünknek sincs se barátai se magánélete csak neked, mert hű, de izgis életed van extrovertáltak oldalnál. De úgy hiszem közöd sincs az extrovertált személyiségtípushoz, mivel bunkó vagy és felszínes. Melyik részed barátságos? 🤔 Szerintem nincs olyan. Nekem vannak barátaim, viszont megválogatom őket és nem barátkozok össze a fél országgal.

2018. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel utálom az erősen extrowertált embereket akik mindnekivel barátkoznak jopofiznak..... Én megvagyok introvertáltként, és nem szeretnék extrovertált lenni, utálom a felesleges fecsegést meg ami nem érdekel azt nagy ivben elkerülni, csak azzal szeretek szóba állni akit a barátomnak mondhatok. Az évek alatt sokszor meg kaptam már a "miért nem beszélsz" "miért vagy ilyen csendes" kérdéseket, és a falat kaparom ezek miatt. Miért is kellene beszélnem? Az lenne a norma hogy mindenki fecsegjen össze vissza? Hát kösz én ezt kihagyom, úgy is az emberek nagy része csak a bajairol,panaszkodni meg mások kibeszéléséröl, meg hol rugott be az este, erröl tud beszélni. Én meg ezekre nem vagyok kiváncsi! Föleg akivel még nem beszéltem és nekem kezdi el a bajait elpanaszolni... Pls.:/
2018. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

#13 pedig hidd el barátságos vagyok, rengeteg haverom van és kb. tíz perc alatt összespanolok bárkivel, aki normális. Meg akivel lehet is valamiről beszélni xD


A kérdező kérdezte a véleményem én leírtam ennyi 😝 ha nem tetszik, ez van, de akkor is ezt gondolom. Az introvertáltak nekem szürkék, beleolvadnak a háttérbe. Próbáltam velük barátkozni, de nem éri meg ennyi. Inkább érdekes emberekkel töltöm az időmet :P

2018. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Oo 20 ember.... És abbol mennyi marad meg 1 év után?? 0?? Te sem gondolod hogy mind a 20 sokáig lesz a barátod max ismerös, de ha egy introvertáltal barátkozol össze sokáig a barátod lesz nem csak 1 évig.

Soem értettem minek kell 20 barát egy embernek..

2018. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
#14 Akkor 20 felszínes kapcsolattal gazdagabb lennél. 😏 Szerintem egyáltalán nem vagy extrovertált, közöd sincs hozzá. Valószínűleg igazi barátaid sincsenek csak felszínes kapcsolataid. Simán látszik ki milyen személyiség, már az írásából is ítélve. Ha mindenkit olyan könnyen lelehetne írni, hogy "introvertált" meg "extrovertált" a világ sokkal unalmasabb lenne és kiszámítható, klisés, pocsék színészekkel.
2018. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Hát bevallom , nem hittem volna h ennyi komment fog érkezni és sajnos az időm se engedi h mindegyikre válaszoljak , de mindegyiket elolvastam .(Amúgy egy apró részéletet kihagytam , én is szociális fóbiás vagyok , viszont megtanultam kezelni több , kevesebb szerencsével , majd később ennek a témának is nyitok egy új " kérdést " .) Én inkább azt vettem észre , hogy az extrovertált embereknek a többségének szemet szúr egy introvertált . Gondolok az ilyen kérdésekre : Te mindig is ilyen csendes vagy ? Te nem jársz discoba ? Nem nézed az éjjel nappal Budapestet ?

Szóval ha egy adott illető , nem nézi az értelmetlen műsorokat , nem hord mellkasig bevágott pólót és nem tesz fel magáról minden nap szelfit az már " fura " . Persze minden embernek más a normális . Például sokszor megyek el futni egyedül , ismerősöm szerint meg értelmetlen és fura dolog egyedül futni , mert nincs kivel beszélgetned . Ez persze egy példa , de sok ehhez hasonló eset van :) Legalább az introvertált emberek jobban megismerik saját magukat :) ( persze vannak kivételek )

2018. ápr. 25. 13:39
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyhogy minek kell 20 haver egy embernek? 😞 Azért hogy jól érezzétek magatokat hülyüljetek stb. "

A minőség nem a mennyiségtől függ.

"Ti nem akarjátok jól érezni magatokat vagy mi? XD "

Nekem nem kell 20 felszínes barát, hogy jól érezzem magam. (Mielőtt azt kérdeznék miért szólok bele elmondom neked, hogy én vagyok az introvertáltak önjelölt szó szónokja xD).

"persze hogy nem lesz mind 20 mély örök barátság és akkor mi van?

Semmi sincs, csak felszínes. Én akármikor beülök valamelyik kocsmába, ha kell és eliszogatok másokkal, viszont nem nevezném őket ismerősnek sem barátnak. Az ilyesmit ki kell érdekelni.

" Az embernek nem csak mély barátságokra van szüksége hanem haverokra ismerősökre is akivel el tudsz dumálni ha összefutotok meg lehet velük ökörködni stb 😆"

Ezeket ugyanúgy meg tudod tenni az igazi barátaiddal is. Mindig mondom neked (mintha ismernélek xD) nem a mennyiség számít, hanem a minőség. :D Jót nevetek ezen a 71%-oson. :DDD

2018. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#20. De igen, mi is jól akarjuk érezni magunkat, csak lehet, hogy nekünk mást jelent jól érezni magunkat, mint neked. És ez így van jól, mivelhogy mások vagyunk.

Egy introvertált nem biztos, hogy jól érezné magát 20 ember között, akikből dől az ökörség. Sőt......

2018. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!