Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés
Ugyee azt hallani sok helyen hogy nem a külső számít.. DE akkor ez miért van? Van egy barátnőm aki nagyon szép, és vagyok én, aki ilyen átlagosan néz ki..múltkor sétáltunk és valaki oda szólt neki hogy: a barátnőd elbujat melletted, mert te sokkal szebb vagy. Tegnap pedig találkoztunk ilyen rendezvényen 1 sráccal,akivel beszélgettünk, de csak a barátnőmnek mutatkozott be meg fogott vele kezet.. És még aznap este rá is írt.. A suliban is ő számít az egyik legszebb lánynak és sokan ismerik.. Engem kb csak az osztálytarsaim meg pár ember akit bemutatott nekem. Akkor meg mi ez a kamu hogy a külső nem számít?

2018. máj. 20. 18:58
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Meg neki ilyen "kislányos" arca is van nekem meg ilyen ló fejem😅 sminket én nem használok, mert nincs is hozzá ügyességem, +minden kiüt, és utalom alapból 😅
2018. máj. 20. 20:28
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontoztátok le a 13-mast, majd idővel rájöttök, hogy igazat irt erről a buta társadalomról!
2018. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%
Az igen kérdező jól leírtad hogy hogy látod magad, nem túlzol véletlenül egy picit? Biztos vagyok benne hogy nem ennyire vészes a helyzet mint ahogy magadat látod vagy leírod. Pláne hogy átlagosnak írtad magad.
2018. máj. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit úgy érzem, hogy körülötted mindent a barátnõd írányít, legalábbis elég nagy hatással lehet rád. Pl. Rendezvényen õ határozza meg, hogy kivel beszéljetek és ismerkedjetek, így a saját ízlése szerint mindig olyan típusú fiúkkal lesztek, aki neki bejön. Úgy gondolom emiatt érezhetsz így, talán eléggé csüngsz a barátnõdön, nem kellene az õ életével foglalkoznod és azzal, hogy õ kikkel ismerkedik s pasizik. Foglalkozhatnál a saját életeddel, pl. ismerkedsz olyan fiúkkal, akivel jól kijönnétek, nem folyton a barátnõd körül legyeskedni:D


Hasonló helyzetben voltam, bár nem állítom, hogy a barátnõm szebb nálam, de voltak olyan tulajdonságai, amiben lényegesen eltértünk. Folyton az õ bandájával lógtam, idõvel nem éreztem azt, hogy annyira szorosan oda tartoznék és inkább elszakadtam. Amikor megtaláltam a saját társaságom, akkor másképp éreztem magam, nem a “legjobb” barátnõm véleménye körül forgott minden.

2018. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
én meg pont hogy hozzád mennék oda inkább mert te jobban értékelnéd
2018. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Aewea válasza:
Régen én is csúnyának számítottam aztán ahogy nőiesedtem megszépűltem minden volt osztálytársam csak lesett. Szóval ezzel azt akarom mondani az emberek változnak. Még te is sokat fogsz. Plusz nálunk az osztályból a jó csajok mára eléggé lelakottak lettek. Fel a fejjel ne foglalkozz senkivel. Ezzel a magassággal akár modell is lehetsz késöbb sose tudni.
2018. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az embereknek csak az a jó ami nekik tetszik...meg csak az érdekek számítanak...
2018. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#27 te amugy gondolkozol is hogy mit szoktál mondani? Persze hogy csak az a jo, ami nekik tetszik, azert tetszik nekik mert az jo nekik, jezusom bzmg...
2018. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!