Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés
Ugyee azt hallani sok helyen hogy nem a külső számít.. DE akkor ez miért van? Van egy barátnőm aki nagyon szép, és vagyok én, aki ilyen átlagosan néz ki..múltkor sétáltunk és valaki oda szólt neki hogy: a barátnőd elbujat melletted, mert te sokkal szebb vagy. Tegnap pedig találkoztunk ilyen rendezvényen 1 sráccal,akivel beszélgettünk, de csak a barátnőmnek mutatkozott be meg fogott vele kezet.. És még aznap este rá is írt.. A suliban is ő számít az egyik legszebb lánynak és sokan ismerik.. Engem kb csak az osztálytarsaim meg pár ember akit bemutatott nekem. Akkor meg mi ez a kamu hogy a külső nem számít?

2018. máj. 20. 18:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

#6 Ebben most mi a logika? Akkor a “náluk csúnyább” lányok miért barátkoznak velük? A kérdező miért barátkozna a nála szebb barátnőjével?

Amúgy ez csak az önérzetes lányokra igaz, nem minden lányra.

2018. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Jajj de valószínűleg nem azért 8 éve a barátnőm és vannak más szép barátnői is... És amúgy az ismerőseim/környezetem 90%van ezt hallom
2018. máj. 20. 19:30
 13/28 anonim válasza:
45%

"Csak a csúnyák mondjak, hogy nem a külső számít:)"


Én nem vagyok csúnya, csak az ostoba emberek szinte csak a külsőt nézik, igaz kevés kivétel van. Idióta primitiv a társadalom!

2018. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%
A szépség relatív, mindenki mást lát szépnek. Mindenkinek más az ízlése nem tetszhetsz mindenkinek. Gondolom a barátnőd szőke kiöltözött kis 2 számmal kisebb gatya haspóló te meg normális ruhában. Nem csodálkozom rá másznak és nem rád. De figyeld meg ha egyedül mész vagy te is kirívóbban öltözködsz sminkelsz akkor veled is fognak ilyenek történni :) ezt lefogadom
2018. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%

11


Ez egy ala-fölérendelt helyzet. Mindig a fölérendelt irányít, és az ő akarata érvényesül. Esetünkben ő a szebb lány.

2018. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
53%

"Gondolom a barátnőd szőke"


Megint itt egy idióta általánosítás...

2018. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A barátnőm szökésbarna hajú és nem festett... Sminknek ha jól tudom hétköznap szempillaspiralt meg alapozót használ keveset meg korrektort... Hát szeritnem kihívóan sem öltözködik sose látszik ki szinte se a hasa, se a segge.. Úgyhogy nem tudom...
2018. máj. 20. 19:48
 18/28 anonim ***** válasza:
69%

#14-esnek teljesen igaza van. Biztos nem találja mindenki szebbnek nálad a barátnődet.

Nekem rendszerint olyan pasik jönnek be, olyan embereket találok helyesnek, akik a barátnőim szerint nem néznek ki jól :D És ez fordítva is így van. Gyakran én nem találom olyan vonzónak azokat akiket ők... ez már csak ilyen.


18/L

2018. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%
Vannak emberek akiknek nem számít a külső. Nem azt jelenti, hogy nem gondolhatnak valakit ránézésre szebbnek, de akkor sem elsődleges szempont számukra a kinézet. Egy idő után meg már azt is le lehet venni mennyi a rásegítés és milyen alatta valójában valaki. A felnőtteknek azért sikerül elvonatkoztatni a haspólós meg mit tudom én milyen dolgoktól is. Akinek elsősorban a külső a döntő, az egy éretlen személyiség. Aki meg emellett így viselkedik ahogy leírtad, az érzelmileg is visszamaradott. Vedd úgy, hogy sérültek szegények, ezért mondhatnak ilyeneket. A szépség tényleg relatív, korszakonkénti idolok vannak, ezen kívül meg az egészséges külső lehet még szempont valamennyire. De felszínes embereknek felszínes kapcsolatai lesznek.
2018. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Hát leírva ő : kb köldökig érő egyenes szökésbarna haj, 158cm, és 48-50kg között van. A szeme kék, kicsi orra van, nincsennek pattanásai bőrhibái, lapos hasa... Én: 178cm, zöld szem, szőke kb mellig erő hajam, de az olyan hogy ilyen semmilyen szőke és mintha mindig kócos lenne olyasmi hullámos.. Ilyen drótszerű.. + az arcom tele van pattanásokkal, szoszerint tele.. A fogaim szétállnak, a szemöldökőm nagyon vastag és mindenfele áll.. Az alakom ilyen semmilyen... +a szemem alatt mindig olyan lila karikás csúnya a szemem hogy múltkor a tanárom is megjegyezte... Mosolyogni sose szoktam mert nem az én stílusom..(ő állandóan mosolyog szinte..)
2018. máj. 20. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!