Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy visszautasítás teljesen tönkreteszi az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Azt mondják a visszautasítás a lányoknak jobban fáj. Engem -fiú - létemre szintén nagyon kikezd.

Ha kapok egy visszautasítást, meggyőződésem hogy más lányoknak sem jövök be igazán, hiszen ha annak az egynek nem kellettem, miért kellenék másnak ? Mitől látna ő jobbnak, vagy szebbnek ? Ugyanaz vagyok.

Ha esetleg egy lánynak bejövök, akkor azt gondolom, hogy valami gond lehet vele, mert nem látja bennem azokat a hátrányokat, amit a mások meglátott.

Vagy esetleg azt gondolom, hogy csak "nincs jobb" alapon kavargat velem, de egyébként rövidesen ott fog hagyni valaki jobbért.

Nagyon sokan mondták már, hogy rosszul fogom fel a dolgot. De nem tudom kiverni ezt a fejemből. Ha sikerül is, rendre visszatér.


És ami a legjobban aggaszt:

A legrosszabb az, mikor konkrétan tudom, hogy egy lány mást választott helyettem. Ilyenkor képes vagyok hetekig,hónapokig azon agyalni, hogy a másik miben volt jobb mint én ? És hogy vajon az összes többi lány is azt a másik fiút választotta volna e. Hiszen ha az a fiú jobban tetszett egy lánynak, akkor a többinek miért ne szintén ő tetszene jobban ?


Nem tudok magamon segíteni. Mit csináljak?


2014. máj. 4. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz, mint leszarod, és lépsz tovább, emelt fővel. Nem szabad leragadni a múltban vagy egy dolognál, mert az nagyon befolyásolja a jövődet. Azt szerintem meg nagyon nem éri meg.
2014. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2014. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Növessz faszt
2014. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem faszt, golyókat
2014. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus! Egyet ismerek is.
2014. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!