Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedves lányok - nők, mi az...

Kedves lányok - nők, mi az ami szexivé tesz egy férfit?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem felsorolni konkrétumokat... Én amúgy férfi vagyok, írok ide a végére példákat nőkre viszonyítva, hogy hogyan is gondolom. Kérlek írjátok meg a korotokat is. Köszönöm.

(Pl. Külsőre: kevés smink, természetes haj, vastag szemöldök, egyedi öltözködés - stílus, testhez simuló ruhák, kilátszó has - váll. Viselkedés szempontjából: villantások, szerénység vagy éppen vagányság. És most ami aktuális a napozás hason fekve, mini bikini, monokini, vizes hosszú haj, sportolás bikiniben- sexi ruházatban - ezt a sportolást ki is emelném. Nagyon szexi például ha egy nő bikiniben kerékpározik vagy görkorcsolyázik, stb...)


2018. júl. 6. 00:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Borosta, sportmotor, kiskutya, stb.
2018. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Sportmotor, az lehet általánosan sok pénz...jogos

Kiskutya - tényleg?

2018. júl. 6. 01:04
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Szakáll, Keleti arcberendezes, vekonyabb magas testalkat, szep fogak, "sunyi" tekintet. A baba arc tipus engem nagyon taszit!


Belsore celtudatos, humoros, ironikus , bator

2018. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3. Bátor alatt mit értesz?
2018. júl. 6. 01:06
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki all magaert barmilyen helyzetbe. Ugymond van " tekintelye " :) Nalam ez az ami nagyon meghatarozo. Paromban is ez fogott meg az elejen.
2018. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És a keleti arcberendezés?
2018. júl. 6. 01:10
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

Keleties vonások,kreol bőr,rejtélyes tekintet,tekintély,céltudatosság:)

De igazából a fő szempont a határozottság,normál,jó kiállású testalkat,és az udvariasság.Ez a tulajdonság mostanában nagyon kihalt sokakból:D

2018. júl. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt eleg hulyen fogalmaztam meg mert ugy irtam volna hogy ha van benne mas ver is. Felverek. Es inkabb az arab,torok, afgan fele arcberendezes. Kreoll bor barna szem sotet haj stb


Ez pl nagyon megoszlo. Valaki gyuloli de sokan megvesznek ezekert a tipusu pasikert. Lanyokkal dolgozom es ha feljott ez a tema az en korosztalyomnak mind bejon. Amugy 24L

2018. júl. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a babarcu mai divatu kis modell figurak nagyon taszitoak. Nem szeretem ezeket a " tokeletes kulseju" barbie baba fiukat. Egy ferfinak igenis legyen akar nagyobb orra vastagabb szemoldoke stb. Es nem kell hogy hibatlan bore legyen. Sokkal vonzobb. Nalam az is taszito hogy ha kivannak gyurva. Tiszta mu. Minimalisan oke.
2018. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jó válaszok, köszi. És ilyen egyszeri tett, ami felkelti a figyelmedet? Írnál egy példát...
2018. júl. 6. 01:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!