Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedves lányok - nők, mi az...

Kedves lányok - nők, mi az ami szexivé tesz egy férfit?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem felsorolni konkrétumokat... Én amúgy férfi vagyok, írok ide a végére példákat nőkre viszonyítva, hogy hogyan is gondolom. Kérlek írjátok meg a korotokat is. Köszönöm.

(Pl. Külsőre: kevés smink, természetes haj, vastag szemöldök, egyedi öltözködés - stílus, testhez simuló ruhák, kilátszó has - váll. Viselkedés szempontjából: villantások, szerénység vagy éppen vagányság. És most ami aktuális a napozás hason fekve, mini bikini, monokini, vizes hosszú haj, sportolás bikiniben- sexi ruházatban - ezt a sportolást ki is emelném. Nagyon szexi például ha egy nő bikiniben kerékpározik vagy görkorcsolyázik, stb...)


2018. júl. 6. 00:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Hm.

Talan ha megved valakit random az utcan.

Vagy allaton segit. Ez joszivre utal.

Jol banik a gyerekekkel! Ha talalkozik valahol jol eljatszik vele vagy beszelget veluk fuggetlenul hogy hany eves.

Valakinek jol megmondja a magaet es eszervekkel probal segiteni a masiknak.


Ezek nagyon ferfias dolgok.

2018. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Szemelyszerint en nem neztem ha egy pasi edz vagy ilyenek a kulsos cselekmenyek szerintem a noket nem nagyon fogjak meg. Mi nem ugy nezzuk a pasikat mint ti a csajszikat egy bikiniben. :)
2018. júl. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A bikini az szexi. De anyirra szerintem nem számít, hogy "tökéletes" nő viselje, pont ellenkezőleg.
2018. júl. 6. 01:39
 14/23 A kérdező kommentje:
Oké Sila20. Te értelmesnek tűnsz...érdekelne a véleményed...mi az ami "antiszexivé" tesz valakit?
2018. júl. 6. 01:50
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
legyen nagy farka ami kidülled a nadrágjából,és sportoljon,ezzel tanúsítva hogy jó lesz az ágyban
2018. júl. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

Na, már megvan, a nők miért migránspártiak....


hányinger.

Menjetek szíriába, minél többen.

2018. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

Legyen haja. Undorít a kopaszság. Ép fogak. Sportoljon, mert én is sportolok, jó a testem és taszít a punnyadás, kövérség.

Ha magassarkúban vagyok, ne legyen kisebb mint én.

Legyen ápolt.

És legyen nagy a farka.

2018. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16 . Ez csak teged minosit. Tipikus magyar mentalitas. Aki felver es pl itt szuletett miert migrans te ertelmisegi? Elkell keseritselek de tenyleg bejon ez a noknek. Sziria nem tudom hogy jon ide de hagyjuk is felesleges is reagalni mert uninteligens buta tudatlan ember lehetsz.
2018. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Unszimp:

Primitiv, nagyzolos , felvagos , buta , drog , elkenyesztettet apuci vagy anyuci kisfia :D

2018. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha ki tud állni magáért, a szeretteiért és az elveiért, ha okos, ha magabiztos, és jó a problémamegoldó képessége és a humora. Ha jól bánik egy kisgyerekkel/ jó illata van. (és ha beletúr a hajába :D.)
2018. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!