Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedves lányok - nők, mi az...

Kedves lányok - nők, mi az ami szexivé tesz egy férfit?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem felsorolni konkrétumokat... Én amúgy férfi vagyok, írok ide a végére példákat nőkre viszonyítva, hogy hogyan is gondolom. Kérlek írjátok meg a korotokat is. Köszönöm.

(Pl. Külsőre: kevés smink, természetes haj, vastag szemöldök, egyedi öltözködés - stílus, testhez simuló ruhák, kilátszó has - váll. Viselkedés szempontjából: villantások, szerénység vagy éppen vagányság. És most ami aktuális a napozás hason fekve, mini bikini, monokini, vizes hosszú haj, sportolás bikiniben- sexi ruházatban - ezt a sportolást ki is emelném. Nagyon szexi például ha egy nő bikiniben kerékpározik vagy görkorcsolyázik, stb...)


2018. júl. 6. 00:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20. Jó illata van? Úgy érted, hogy drága parfümöt használ? Mert mi nekünk nincs finom virág - méz illatunk mint nektek nőknek, mi büdösek vagyunk...
2018. júl. 6. 11:03
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerinted a nők nem büdösek, ha megizzadnak? :D De aranyos...

Amúgy látom, hogy vért izzadva próbálod bizonyítani, hogy a nők a pénzes pasikra hajtanak, de sajnos nem megy :D Mellesleg nemcsak a drága parfümöknek lehet jó illatuk. Egy dezodor általában nem 100.000 Ft ;)

2018. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Jaj. Dehogyis. Csak részletesebb válaszokat szeretnék...ja és szagok, illatok, feromonok meg a hormonok ebbe most ne menjünk bele
2018. júl. 7. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!