Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tetjedt el a fiatalok...

Miért tetjedt el a fiatalok körében az alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés

Ma már a 15-16 évesek is alkoholt fogyasztanak.Ezt veszik természetesnek.Pedig 18 alatt tilos lenne inniuk.Ez felháborító!

Én 20 vagyok,lassan 21 leszek,de még mindig távol tartom magam az alkoholtól



2018. júl. 14. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ügyes vagy!
2018. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

én sok 12 évest is láttam már árokban fetrengeni. amúgy ami tiltott az számukra menő.


Azt még hozzá kell tennem, hogy Magyarország az egyik vezető alkoholfogyasztás terén.

2018. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriába már 16 éves kortól lehet vásárolni alacsonyabb alkoholtartalmú italokat. ;)
2018. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat beszélgettem néhány alkoholista ismerőssel alkoholistákról és alkoholizmusról. Korosztálytól függetlenül gondűzés az alkohol célja. Persze aztán az alkohol inkább további gondokat szül, amit további alkohollal próbálnak tompítani.
2018. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

xD.

Erre mit lehet mondani😹?

Ez nem ma már, ez már a 20-30 evvel idosebbek idejeben is meg volt.

Nem 1 ordogtol szRmazo dolog az alkohol amugy..

Egyebkent se az ivása a tiltott, hanem a kiszolgalasa..

Azert mert te nem fogyasztasz az a te bajod, ezert senki se fog gratulalni neked.

Azert elterjedt a fiatalabbaknal, amiert a felnotteknel is..

2018. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ez úgy az ókorban kezdődött ez a kultúrális szokás, nem csak a mai fiatalok a rosszak, hanrm az egesz emberiseg :P
2018. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én azért ittam fiatalon nagyon sokat (évekig), mert anélkül gátlásos, visszahúzódó, csendes, szorongó vagyok, amit nagyon utálok. Viszont amikor ittam, ez fokozatosan oldódott, egyre többet beszéltem, könnyebben ismerkedtem, benne voltam minden hülyeségben és nagyon jó sztorik születtek. Mióta nem iszok, az életem is unalmas.
2018. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző is írta, szórakozásból. Egy csomó 'bulin' voltam ami unalmas volt, aztán egy kis alkohol mindenkinek és máris jobb lett a hangulat. Tilosnak pedig nem mondanám, a boltban kiadni nem szabad, ahogy a cigit se, de attól még nem visznek börtönbe senkit, hogy 16 évesen részegen az utcán elszív egy cigit
2018. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz csak meg pár mostani öreget a hülyébbek közül, anno részegen simán versenyeztek Simsonnal, Pannoniával, és még 18 évesek sem voltak.

Akkoriban is voltak sztorik, csak nem tulajdonítottak neki figyelmet, ha elérhető lett volna 30 évvel a heroin, akkor nagyobb sláger lenne ma.

2018. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj az alkohollal? Ez valami érdembeli dolog, hogy ki meddig tudja magát távol tartani tőle?
2018. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!