Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért tetjedt el a fiatalok...

Miért tetjedt el a fiatalok körében az alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés

Ma már a 15-16 évesek is alkoholt fogyasztanak.Ezt veszik természetesnek.Pedig 18 alatt tilos lenne inniuk.Ez felháborító!

Én 20 vagyok,lassan 21 leszek,de még mindig távol tartom magam az alkoholtól



2018. júl. 14. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én még a Sivatagi Showban is láttam, hogy az állatok részegeskedtek! Teljesen tiszteletlenek ezek az állatok, szégyejjék el magukot!
2018. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szolovjov ***** válasza:
Mert minden magyar étele az ital, ha nem iszunk sokat népünk majd kihal.
2018. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem az alkohol fogyasztással van a baj, hanem az abból származó "Megcsaltam a pasimat/csajomat, de részeg voltam. Mit csináljak?" kérdésekből.

Ha valaki iszik és bealszik tőle azzal nincs baj, de ha valaki azért iszik, hogy hülyeséget csináljon és "ne lehessen felelősségre vonni" na az gáz.

De ugyan ez van a cigivel is. 18 év alatt nem adják ki, de Pesten minden második ember szájából a cigi lóg, tök mindegy, hogy egy 13 vagy egy 23 éves emberről beszélünk.

*TISZTELET A KIVÉTELNEK!*

2018. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!