Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek bejött az internetes...

Nektek bejött az internetes társkeresés?

Figyelt kérdés

Badoon szoktam írni Lányoknak és kb 100ból ha 1 visszaír.

Nem nem a szokásos "szia mizu?" mondattal kezdek. van hogy egész regényt írok erre mit kapok? "már elolvasta" akkor legalább tiszteljen meg annyival h visszaír h "bocs rossz ajtón kopogtatsz". inkább feladom az egészet mert a tököm kivan ezekkel a mai "lányokkal"....

nektek mi a véleményetek? 25/f



2018. júl. 21. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hónapokig fent voltam, de konkrétan egy értelmes beszélgetésre nem emlékszem onnan. Viszont volt több is, akit elküldtem melegebb éghajlatra, olyan stílusban írtak rám. Egy srác meg hetekig írogatott, panaszkodott, hogy a neki tetsző nők vagy le se sz..ják őt, vagy fizetősek, így beérné velem is, menjek el vele iszogatni. Múltkor is elvitt egy csajt inni, az se tetszett neki, de legalább nem ült otthon. Simán kihagytam a lehetőséget :D


Most innen beszélgetek egy sráccal.

2018. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Kicsi a felhozatal, sok az inaktív felhasználó, aki meg jó lenne qrva messze lakik. Fucked..
2018. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1,5 éve ott találtam meg a párom, úgy a ~10. randi után. Volt köztünk 200 km, de második nap már 14 órát skypeoltunk. Fél év után össze is költöztünk.

Nekem sokszor visszaírtak, pedig 164 centivel vagyok 90 kg, és még tanulok. Randi is sok volt, kaland is volt 3-4, pedig én is nagyon válogatós vagyok, bőven a "szintem" felett nézelődtem. Nem tudom most mi a helyzet ezeken az oldalakon, nyilván nem használom már, de akkor még használható volt.

Mondjuk én elég furán indítottam a beszélgetéseket. Egyszer volt egy "hallo, nincs itthon hagyma, hogy tudom szaftosra csinálni a pörköltet?". Lehet nem túl elegáns, de hirtelen kellett az információ, beszélgetni is el tudtunk kezdeni... :-D (lementem végül a boltba hagymáért :'()

Próbálkozz valami hasonlóval, ne úgy indulj neki, hogy "igaz nem ismerlek, de én most felszedlek".

Beszélgess teljesen átlagosan, majd ha úgy érzed, hogy na Ő kell, akkor nyomulj, de akkor minél hamarabb szervezd le a randit.

24/F

2018. júl. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ezek az oldalak arra jók, hogy az önbizalmad a sárba tapossák. Megtetszik egy lány komolyabban, írsz neki egy normálisat (nem szia mizu), a kis hercegnő pedig arra semm méltat hogy válaszoljon. 27F
2019. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!