Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a női vadászokról?

Mit gondoltok a női vadászokról?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 00:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%
Bírom őket!
2018. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Kb. azt, amit a férfiakról... A puska elsütéséhez sem kizárólag férfiak által elérhető erő, sem pénisz nem kell. Nekem teljesen mellékes egy vadász neme, persze azért felfigyelnék egy női vadászra, mivel nem szoktam ilyenekkel találkozni. De semmi különös.
2018. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
18%
Azt hogy vadász bulikon jól levadásszák őket.
2018. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki esetleg belekötne abba, amit írtam: tudom, hogy a vadász nemcsak lő, de azokban a dolgokban sem jut különösebb szerephez az ember neme.
2018. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
56%
Ez így van. Nem csak lőnek, hanem isznak is.
2018. szept. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindegy, hogy ferfi vagy no: vadasz es kesz. Beleavatkozik a termeszet rendjebe, latszolag a vadallomany jobba teteleert, a valosagban a sajat elvezeteert, vagy penzert rendez hajtovadaszatokat a vadallomany ellen. A termeszet elvegezne a szelektalast, semmi szukseg gyilkolaszni es a falra kiakasztgatni a trofeakat (aha, a vadallomany javitasa erdekeben kilojuk a legszebb agancsost, igen)
2018. szept. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
Semmi szükség demagóg szónoklatra..
2018. szept. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
38%

Azt amit a férfi vadászokról. Őket kéne irtani inkább. Meg aki védi őket, azokat is.

Rontja a helyzetét a nőnek az, hogy ők elvileg az életet adnák, gondoskodó életvitelükkel a környezetük számára. És ilyen menne el vadásznak?

2018. szept. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

Körülményektől is függ, hogy mit gondolok a vadászokról. Egyrészt van, hogy szükség van vadászokra, mert az állatpopuláció elpusztítja a terményeket, és kell valaki, aki megritkítja őket, másrészt meg ott vannak azok is, akiknek valami adrenalinlöketet ad, ha megölhetnek mit sem sejtő, ártatlan élőlényeket.

Nemtől függetlenül az elsővel nincs nagy bajom, a másodiktól meg jóformán a levegőt is sajnálom.

2018. szept. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem mikor a vadászatot ócsárolják, és a legtöbb ilyen még vadat sem látott, illetve nem tudja milyen is igazából a vadászat. Inkább nem mennék bele mélyebben. Többieknek köszi a választ
2018. szept. 7. 07:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!