Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a női vadászokról?

Mit gondoltok a női vadászokról?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 00:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem fogadod el azokat a válaszokat amelyek nem a te értékrendet követik akkor minek a kérdés?


A szememben ugyanakkora nulla, komplexusos emberek a női vadászok, mint a férfi vadászok.


És mielőtt belekezdenél, mezőgazdasági érdekeltségem is van, ismerek vadászokat, tudom, mi és hogyan megy ma Magyarországon vadászat címszó alatt, szóval a természet szépsége, jó levegő, a vad tisztelete és hasonló témakörbe nem kell belemenni. Szép eszmék, meg ilyesmi, de köze nincs a valósághoz.

2018. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te esetleg olyan vadászokat ismersz akik nem így viselkednek , attól még léteznek olyan vadászok akiknek arról szól az egész amit leírtál.
2018. szept. 7. 08:03
 13/30 A kérdező kommentje:
Ne keverjük a bérvadászatot és a vadgazdálkodást
2018. szept. 7. 08:07
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Nem szeretem a vadászatot. Mondjuk a szarvaspörköltet azt igen. Annak az ízén nem lehet érezni, hogy férfi vagy nő gyilkolta le az állatot.
2018. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Miss Endzsi ***** válasza:
54%
Elkerülném az illetőt. Tudom, hogy van, amikor a populáció csökkentése muszáj és nem minden esetben önmaguk szórakoztatására megy. De ez olyan, mint, hogy más meg nem barátkozik prostituálttal.
2018. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Azért a prostitulált és a vadászt ne emlegesseük egy lapon
2018. szept. 7. 10:20
 17/30 anonim ***** válasza:
54%
Mint írtam, attól, még, hogy én magam nem vadászok, pontos rálátásom van, nincs összekeverve semmi semmivel. Ez a magyar valóság ha tudomást veszünk róla, ha nem...
2018. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom, nem így látom. Pedig nekem is van belátásom, nem is kicsi
2018. szept. 7. 12:26
 19/30 anonim ***** válasza:
85%
Azért vicces, hogy gyerekkorban az az elsődleges, mindennél szembetűnőbb jele annak, hogy mentálisan sérült a gyerek, ha kedvtelésből gyilkol állatokat, de felnőtt korban meg ugyanez egy úri hobbi...
2018. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.

Széchenyi Zsigmond

2018. szept. 7. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!