Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Másnak is ilyen nehéz párkapcs...

Másnak is ilyen nehéz párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy nem panaszkodni szeretnék, és nem is a nőket szidni vagy hibáztatni.

Bevallom őszintén, nekem mindigis nagy nehézséget okozott összejönni egy nővel, párkapcsolatot kialakítani. Tudom, hogy ez elsősorban miattam van, nem mások tehetnek róla.

Csak annyira furcsa, hogy csomó mások által nehéznek titulált dolgot sikerült már elérnem az életben: jelentős fogyás, izmosodás, két diploma, két nyelvvizsga, jól fizető munka amit szeretek, saját lakás, saját kocsi, sok szerető barát, de párkapcsolat terén "sose volt szerencsém".

Mások is vannak így ezzel?

Mármint vannak olyan barátaim, akik még gimisként összejöttek valakivel, és azóta is 15-20 éve együtt vannak, és boldogan élnek (legalábbis kívülről így tűnik). Ez akkor mégiscsak ennyire egyszerű lenne?

Nekik "csak" szerencséjük volt? Vagy jobb adottságokkal születtek? Vagy egyszerűen csak bátrabbak és kezdeményezőkészebbek voltak? Valamit jobban csináltak mint én? Más meg lemegy egy buliba, felszed egy csajt, és bumm, máris van egy párkapcsolata.

Tudom, hogy nem szép dolog ilyet írni, mert azért elég jó életem van, de sokszor annyira igazságtalannak tartom ezt az egészet.

Tényleg ennyire nehéz lenne egy párkapcsolatot létesíteni?

Vagy én csinálok valamit rosszul? Vagy csak egyszerűen nincs szerencsém (bár tudom nem szerencsés valamit a szerencsére fogni)?


2018. dec. 16. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nimfomániásnak?
2018. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kései Sirató ***** válasza:

Nem párkapcsolatot nehéz találni, hanem párt.

Szerencse is kell hozzá, de ezenkívül nyitottság, jó önértékelés, jó külső, jólápoltság.


A kapcsolatot ketten alakítják ki, nem elég, ha te megteszel mindent, a másik viszont nem. Ezért nem egyszerű.

2018. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!