Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon gáz dolgot csináltam...

Nagyon gáz dolgot csináltam és rettenetesen szégyellem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy egy ideje már Vermont-ban élek, egy kisvárosban, de se megszoknom, se beilleszkednem nem sikerült eddig ebben az új közegben, ezért tőletek, honfitársaimtól szeretnék segítséget kérni, mert hatalmasat hibáztam és nem tudom hogy tehetném jóvá.


Tehát mi itt Vermont államban egy nagyon kicsi városkában élünk, majdnem mindenki ismer mindenkit.

Tudmi kell, hogy az utcánkban, pár 100 méterrel lejjebb él egy nagyon idős afroamerikai bácsi. Ebben az államban nagyon kevesen élnek közülük, a kisvárosban pedig rajta kívül alig páran.

Mindig nagyot köszöntem neki, kedvelem őt.


Egyik nap amikor zeneóráról hazafelé sétáltam, épp egy bizonyos 2Pac számot hallgattam, és otthon Magyarországon már megszoktam hogyha egyedül sétálok, akkor halkan magamban én is "rappelek".


És tudom hogy hülyeséget csináltam, tudom hogy ezért börtön is járhat, de én csak magamban énekeltem, és igen...


Pont akkor mentem el a kertje előtt, amikor jött a bizonyos N-betűs szó a szövegben.

Ez a szó a NI * * ER


Nem vettem észre hogy a bácsi kint ügyködött pont a kerítésén, már csak azt láttam hogy feláll és szörnyű pillantással jutalmazza "raptudásomat".

Nagyon elszgyelltem magam, megzavarodtam és megfutamodva hazasiettem.


Én nem attól félek hogy esetleg jogi ügy lesz belőle, szó sincs ilyesmiről.

Én csak nagyon szégyellem magam amiért egy hülyeség miatt megbántottam valakit, és fogalmam sincs hogy tudom jóvá tenni.

Szeretnék neki valami ajándékot venni így karácsonyra és elmagyarázni hogy mi történt, de nem tudom jó ötlet-e.

Ti mit tennétek?



2018. dec. 21. 12:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
71%

Először azt írod rögtön reggel, aztán azt novemberben.Nem érzed ellentmondásnak?

Nyilván vannak szüleid, már rég tisztázhattad volna, ha már ennyire bánt...

Egyébként kaptál normális választ, menj oda, magyarázd meg, kérj bocsánatot, ha megsértetted, ennyi

Továbbra is azt gondolom kamu, hosszú még a szünet, inkább kérdezd meg édesanyádat miben segíthetsz a karácsonyi előkészületekben, az hasznosabb lenne

2018. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
75%

Ha igaz amit írtál, megbeszélhetnéd vele a dolgot mondjuk :D

Vázolod a helyzetet, hogy ez és ez történt mert elkezdtél rappelni. Nem biztos, hogy kellemes lesz de utána a lelkiismereted nyugodtabb lesz. Ajándék meg már parádé, nem kell, kérj elnézést inkább.

2018. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Nem érzem ellentmondásnak.

A mai napon volt az első dolgom hogy ide kiírom, maga az eset pedig régebben mint írtam.


Szerintem fejezzük be a gyanusítgatást, nyugodjunk meg, kaptam értelmes válaszokat amiket nagyon szépen köszönök.


Segítek én neki, persze.


Nektek és kedves családotoknak pedig békés, boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket kívánok!

2018. dec. 21. 13:58
 24/37 anonim ***** válasza:
56%
Furcsa vagy te nekem. Szerintem kamuzol. De hagyjuk. A sztoridban es a valaszaidban amivel veded a kamudat rengeteg ellentmondas van es olyan ami azert eleg cifra szerintem olvasd vegig nehanyszor es eszre is veszed hogy hanyszor fullentettel.
2018. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
78%

Egyetértek a kamut sejtőkkel, rengeteg ellentmondás, a válaszokhoz alkalmazott történet, így persze két saját válasz sem egyezik véletlenül sem. A lepontozás a normális hangvételű válaszoknál is. Végtelenül elkeserítő, hogy ilyeneket találsz ki unalmadban.

Ha feltételezem, hogy esetleg igaz a történet, és te ilyen jól nevelt, lelkiismeretes emberke vagy, akkor ott, rögtön és azonnal tisztázod, és nem haladsz tovább.

A történeted már itt megbukott, a kövi kamun többet dolgozz

2018. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom mit gyanusirgatjatok a kerdezot

Szerintem semmi kamuszagu nincs benne hanem egyesek magyaraznak bele mindent

Ez amugy mitol kamukerdes? Semmi ertelmw ilyeneket kitalalnija vkinek

2018. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
79%
Ne reagáld nagyon túl a dolgot. Ha rosszul érzed magad, menj oda hozzá és beszéld meg vele a dolgot, szerintem meg fogja érteni.
2018. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Hogy miért gyanús? Feltesz egy kérdést, a történetet a válaszokhoz igazítja,tele hazugsággal, nem ott kérdez meg valakit, aki ismeri a helyi viszonyokat, szokásokat. Az egész egy 12-14 éves tinilány csoport szórakozásának tűnik. Akinek van/volt hasonló korú gyereke érti amit mondok 50/nő
2018. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

30. válaszadónak:


Tisztelt hölgyem, szeretném megkérni hogy ne nevezzen hazugnak.

Nincs semmiféle hazugság, nincs semmilyen ellentmondás, senki nem szórakozik.


Arra szeretném ismételten kérni hogy ne nevezzen hazugnak, valamint szeretnék Önnek is békés, boldog karácsonyt kívánni.

2018. dec. 21. 18:51
 30/37 A kérdező kommentje:

Azt is elmondtam hogy nem pontozok le senkit, ezzel is én lettem megvádolva.

Soha senkit nem pontoztam le, pedig itt is vannak cifra válaszok.

2018. dec. 21. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!