Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon gáz dolgot csináltam...

Nagyon gáz dolgot csináltam és rettenetesen szégyellem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy egy ideje már Vermont-ban élek, egy kisvárosban, de se megszoknom, se beilleszkednem nem sikerült eddig ebben az új közegben, ezért tőletek, honfitársaimtól szeretnék segítséget kérni, mert hatalmasat hibáztam és nem tudom hogy tehetném jóvá.


Tehát mi itt Vermont államban egy nagyon kicsi városkában élünk, majdnem mindenki ismer mindenkit.

Tudmi kell, hogy az utcánkban, pár 100 méterrel lejjebb él egy nagyon idős afroamerikai bácsi. Ebben az államban nagyon kevesen élnek közülük, a kisvárosban pedig rajta kívül alig páran.

Mindig nagyot köszöntem neki, kedvelem őt.


Egyik nap amikor zeneóráról hazafelé sétáltam, épp egy bizonyos 2Pac számot hallgattam, és otthon Magyarországon már megszoktam hogyha egyedül sétálok, akkor halkan magamban én is "rappelek".


És tudom hogy hülyeséget csináltam, tudom hogy ezért börtön is járhat, de én csak magamban énekeltem, és igen...


Pont akkor mentem el a kertje előtt, amikor jött a bizonyos N-betűs szó a szövegben.

Ez a szó a NI * * ER


Nem vettem észre hogy a bácsi kint ügyködött pont a kerítésén, már csak azt láttam hogy feláll és szörnyű pillantással jutalmazza "raptudásomat".

Nagyon elszgyelltem magam, megzavarodtam és megfutamodva hazasiettem.


Én nem attól félek hogy esetleg jogi ügy lesz belőle, szó sincs ilyesmiről.

Én csak nagyon szégyellem magam amiért egy hülyeség miatt megbántottam valakit, és fogalmam sincs hogy tudom jóvá tenni.

Szeretnék neki valami ajándékot venni így karácsonyra és elmagyarázni hogy mi történt, de nem tudom jó ötlet-e.

Ti mit tennétek?



2018. dec. 21. 12:33
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

És ez már régen nem az eredeti kérdésről szól, csak egyesek nem bírnak szöveget értelmezni és alaptanul vádolnak másokat, akik tisztelettel viszonyulnak hozzá.


Nem értem mi ez hogy a válaszokhoz van igazítva a történet.

Az elején le van írva mi történt, ezen semmit nem javítottam ki, semmi pluszt nem adtam hozzá.


És akkor azzal érvelnek, hogy kamu mert ha hazafelé mennék, akkor nem dombnak felfelé mennék, meg ebben az államban decemberben senki nem javít kerítést :D :D :D


Megkaptam az értelmes válaszokat amiket szerettem vola, arra kérek mindenkit hogy nyugodjunk meg, zárjuk le békében ezt a kérdést, a karácsony tiszteletére.

2018. dec. 21. 18:56
 32/37 anonim ***** válasza:
80%
Tisztelt kérdező, ez egy életszerútlen történet, írjon bármit. Két gyereket neveltem fel, becsületben, tisztességben, tudom miről van szó. Végigolvastam a kommenteket, válaszokat. Ez az egész tinilányok szórakozása, és mehet most is a lepontozás. Ha valós lenne, vannak szülei, családja, aki segíti a helyszínen a beilleszkedést, megoldást. Ott is van hasonló fórum, nem itt kérne segítséget, egy teljesen eltérő kultúrában, még ha valóban igaz is a történet. Az ön/te általad emlitett helyen a lakosság nagy része indián, afroamerikai elképzelhetetlen szinte. De nyugodtan lehet ragaszkodni ehhez a szánalmas történethez, de inkább javaslom, hogy ezt a fantáziát inkább a jövő kiépítésére kellene fordítani. Mindentől függetlenül fontos az idősek tisztelete, függetlenül a bőrszintől. A téli szünet további részére javaslom inkább a pihenést. Az ilyen kamuk miatt nem mernek kérdezni már itt a valódi problémával küszködők, pedig lenne tapasztalt válaszadó, aki segítene esetleg
2018. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor állapodjunk meg ebben a verzióban, és innentől hanyagoljuk a vádaskodást, ha lehetséges.


Mielőtt végleg lezárom ezt a beszélgetést a részemről, szeretném ha legaláb azt elhinné nekem, hogy nem pontozom le se az Ön, se senki válaszait.


Tiszteletben tartom mint az Ön személyét, mind a válaszát.


Remélem hogy le tudjuk mostmár ezt zárni vádaskodás, és a "hazug" illetve "szánalmas" jelzők használata nélkül, hiszen amennyiben csak kitaláció lenne a történet, ezek az Ön részéről akkor is erős szavak lennének, hiszen mint láthatja én végig tisztelettel viseltettem az Ön irányába is.

2018. dec. 21. 19:42
 34/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem léptem át az udvarias véleménycsere határát, nem írtam bunkóságot, de ennek megértéséhez felnőtt gondolkozás szükséges. Lezártnak tekintem, avval együtt, hogy fenntartom, ez egy nagy kamu kérdés volt, mikor alá lett támasztva észérvekkel,amire nem volt logikus válasz, jött a vádaskodás, lepontozás. Fenntartom, hogy ezt az energiát értelmes dolgokra kellene használni
2018. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

A szavamat adom arra hogy senkit nem pontoztam le.

csak ennyit szerettem volna még mondani, kérem ne higgye ezt.

Az értelmes válaszokra pedig még zöldet is nyomtam, hogy kompenzáljam a lehúzást.


Békés, boldog karácsonyt szeretnék mindenkinek kívánni aki olvassa.

És itt a vége, fuss el vége...

2018. dec. 21. 21:55
 36/37 anonim ***** válasza:

Én csak most olvasom ezt az egészet, de ha igaz a storyd dobj már egy gyors képet az utcátokról és linkeld be.


kepfeltoltes pont eu


Köszi

2018. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg bánt a dolog akkor kérj bocsánatot az idős úrtól. Egyébjént meg a többi válaszolónak üzenem hogy kinek van annyi ideje hogy kamu sztorikat találjanak ki. És egyébként milyen ott kint az élet? Nehéz volt megszokni?
2019. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!