Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kivel tegeződtök, akivel ez...

Kivel tegeződtök, akivel ez különleges élmény?

Figyelt kérdés

Egy tegezés témájú Facebook oldalon így jelent meg egy hete ez a kérdés (de még ott nincs rá válasz):


Kivel tegeződtök?


- Van olyan ismerősötök, akit mások általában nem tegeznek (pl. annyira idős, vagy annyira befolyásos, vagy olyan kevés barátja van, hogy senkivel nincs tegező viszonyban, stb.), de ti mégis tegezitek?

- Van olyan ismerősötök, akiről nem gondoltátok volna, hogy tegezni is szabad (pl. híresség, vagy vezető valahol, stb.), de mégis felajánlotta a tegeződést?

- Van olyan ismerősötök, akire büszkék vagytok, hogy tegezhetitek?


Ha valamelyik kérdésre igennel válaszoltok, meséljétek el, miért érzitek különlegesnek ezt a tegeződést, és hogyan tegeződtetek össze! (Ha közismert személy, akkor névvel, különben név nélkül is lehet.)



2019. febr. 12. 20:48
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 2 munkahelyem volt, ott mindenkivel tegezodhettem, igaz fiatal a tarsasag, de a főnök nem fiatal, megis tegezodunk...
2021. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom nagymamaja:)miota kisbabat varok azota felajanlotta hogy tegezodjunk😄
2021. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
a belügyminiszter, de igazából csak azért mert rokon.
2021. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
78%
Én szinte mindenkivel alapból tegeződöm, mondjuk nem vagyok már 20, de szerencsére senki nem tette még eddig szóvá.
2021. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

A tegezés magázas szerintem nem ekkora horderejű dolog, ahogy kerdező, az egyik kommentedben lesztoriztad.

Ertem ez alatt, hogy meg sem kellett volna fordulni a fejedben hogy tegezésből áttérj a magázásra.

Azt hiszem, nem is illik.


A kérdéseidre a válaszaim:

Igen, Nem, Nem.

2021. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Utolsó: "Ertem ez alatt, hogy meg sem kellett volna fordulni a fejedben hogy tegezésből áttérj a magázásra." Nem az fordult meg a fejemben, hogy én térek át, hanem az, hogy esetleg a másik fél akar áttérni az új pozíciója miatt, de szerencsére ez azóta sem történt meg. :)
2021. aug. 29. 07:54
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktorral
2021. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
A TO-s néni. :D Az egyetem elvégzése után az egyetemen dolgozom még egy kis ideig, és így kollégák lettünk a TO-s nénivel, aki emiatt letegezett. Az érzés felbecsülhetetlen! :D
2021. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
25%
47eves ferfi vagyok olyan 20-30ev közötti nőt keresek akit magáznom kellene, többit privatban
2021. dec. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Az uszómesterem 12 éves koromban felajánlotta hogy tegezzem.
2022. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!