Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nézik le, szólják meg...

Miért nézik le, szólják meg folyton a kövér embereket?

Figyelt kérdés
12 éves koromig teljesen átlagos testalkatom volt, utána ahogy elkezdtem menstruálni, meghíztam. Onnantól az életem szörnyű lett. Mindenki piszkált a suliban, az utcán mindenhol. Malac, disznó beceneveken hívtak ami szörnyen rosszul esett. Minél idősebb lettem ez csak rosszabb lett. Elmentünk szórakozni ujjal mutogattak rám, nevettek rajtam. Megelégeltem elkezdtem orvosokhoz járni akik külön fele diétákat irtak fel amit nagyon nehezen de betartottam mégsem változott semmi. Később szerelmes lettem, majd össze házasodtunk, gyerekünk lett. Mégis olyan rossz érzés hogy bárhova megyek "úgy" néznem rám. Annyira elegem van ebből a társadalomból. Egészségesen élünk, mégis így nézek ki. Mindig bennem van az a félelem hogy a férjem majd talál jobbat és ettől már teljesen kivagyok. Nem értem miért ilyenek az emberek? Szerintem mindenkinek vannak hibái, mégis kinevetik a másikat.
2019. márc. 7. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#10 a úgy látom a nagy fogyókúra frusztráltá tesz. 😊

Nem mindegy hány kg-ból fogysz. Az az 5 kg 1 hónap alatt... Nem kommentálom. Legalább próbálkozol.

Nem mondom meg senkinek, hogy mit egyen. Ezt írtam. Felőlem 200 kg is lehetsz. Véleményem van, de magamba tartom.

Amúgy nem lefogyni lesz nehéz, hanem megtartani. Mert akkor több csokika fér majd bele...

2019. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

11. Nem a fogyókúra tesz frusztrálttá, hanem a te fajtád :/

És amúgy 70-ről indultam :s

2019. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#12 miért milyen az én fajtám? 😄

Mert nem vagyok kövér és nem eszem mindennap csokit már egy másik fajtához tartozom?

Tudod mit legyen. Inkább leszek egészséges testsúllyal és táplálkozom egészségesen, mint picsogjak, hogy dagadt vagyok, de kiszámoltam belefér a csoki\chips\hambi. Aztán jajj megszólnak... Idióták vékony egészségesen táplálkozó, sportolni járó emberfaj. Elárulom, hogy ha ők sem figyelmének a táplálkozásukra elhíznának.

2019. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13. Én meg elárulom, hogy nem mindenki hízna el, ha nem figyelne a táplálkozására :) Vagy akkor tudsz valami magyarázatot adni arra, hogy a környezetemben néhány ember miért eszik 3-szor, 4-szer annyit, mint más, beleértve a gyorskajákat és az édességeket is (és ők velem ellentétben nem 2 kocka csokit esznek egy nap, hanem egy fél táblát), mégis szinte olyan vékonyak, hogy elfújja őket a szél?

A másik, hogy az mi, hogy az 5 kg egy hónap alatt kevés? :D Ebből is látszik, mennyire fingod nincs ehhez a témához :/

2019. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Légyszi ne erről vitázzatok! Egyébként egyet értek az utolsóval szerintem is 5 kg egy hónap alatt az nagyon szép teljesítmény, gratulálok hozzá :)
2019. márc. 9. 16:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm :)
2019. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!