Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha anyáék nem...

Mit tegyek, ha anyáék nem engednek bulizni? 17 vagyok.

Figyelt kérdés

Anyáék nem engednek el bulizni. Azt mondták, hogy nem azért nem engednek, mert nek bíznak bennem, hanem azért, mert másokban nem bíznak (akik ott lennének, abban nem bíznak. De őket meg nem ismerik). Én nem szórakozóhelyre akarok menni, mert oda nem engednének be, hanem házibuliba. De nem engednek. Oké, hogy féltenek, de nem lehetnek ott velem mindig. Majd amikor a barátommal először lefekszek, akkor is majd ott akarnak lenni? Fogják majd a kezem vagy mi?

A többieket elengedik a szülei, csak engem nem. Soha senkinek nem esett baja. Miért kell egy gyereket burokban nevelni?



2019. márc. 17. 10:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Jól teszik. Majd jol elrabolnak vagy megeroszakolnak. Majd valami csàvó csöbe húz aztàn nem birsz ellenallni. Nekem ezert nem kell gyerek. Foleg nem lany.
2019. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

18 eves korom utan is megeroszakolhatnak.


Ennyi erovel akkor senki ne mozduljon ki sehova, maradjon otthol es nezze a 4 falat.

2019. márc. 17. 13:16
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen szülőnek nemtom minek gyerek. Nyilvánvaló hazugság a külvilágtól féltés, benned nem bíznak. Magyarország a világ egy legbiztonságosabb helye, ha itt sem mernek elengedni, akkor sehol, egyszerűen nem hiszik el rólad, hogy a házibuliban nem cidázod le az első falubikáját becuccozva. Sajnálom, hogy ilyen szülőket dobott a sors.


Nekem teljesen normális szüleim vannak, de így is leléptem otthonról 19 éved koromban. 20 felett nagyon nem egészséges otthon maradni, ezt látom az összes olyan ismerősömön, akik nem léptem. 30 körüli emberek, van aki ma is otthon él, más ad hoc munkákon tengődik évek óta.


Állj a sarkadra, aztán menj el bulizni. Cserébe viselkedj normális ember módjára ott.

2019. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Utolso honnan szedsz ilyen marhasàgokat?? Pl azt hogy magyarorszàg az egyik legbiztonsàgosabb hely. Ezt honnan szeded??
2019. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
@14 Gyilkossági és bűnözési statisztikák, várható élettartam ésatöbbi. Lassan a Föld országainak felében jártam, Budapest a legbiztonságosabb városok egyike.
2019. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Beszelsz te itt hulyesegeket utolso nezz bele a hiradoba vagy olvass hireket. Es az meg nem minden. Am ez az orszag csak rosszabb lesz. 20-30 év múlva itt nem sok magyar lesz màr. Fegyverrel kell majd jarkalni az utcan kb.
2019. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
@16 Mint írtam, a világ elég sok helyét bejártam. Conarky veszélyes hely. Johannesburg külvárosa veszélyes hely. Kurdisztánban sokszor éreztem, hogy itt lehet baj, ha rosszkor megyünk rossz helyre. Budapesten és bárhol máshol Magyarországon ilyet soha nem éreztem. 6 nyelven olvasok sajtót norvégtól briten és németen át tádzsikig, szóval a tájékozottságomat sem érzem szűk keresztmetszetnek, de rettegőket nehéz meggyőzni bármiről is.
2019. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!