Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki miért műkörmözik, vagy...

Valaki miért műkörmözik, vagy fest, ha teljesen tehetségtelen hozzá?

Figyelt kérdés

Olyan géllakkokat csinál, hogy alapból, mintha 2 hete le lenne nőve, meg az oldalát sokszor (kb. mindig) elfelejti befesteni...

A műkörömnél szétkaszabolja az ember kezét, szegémy lánynak az összes újja sebes lett a körmei mellett, dd nagyon durván, mintha tüskél között turkált volna egész nap. Ráadásul még csúnyálat is csinál...


Csak hát falun van rá kereslet, mert jobb sincs. De hogy ennyire tehetségtelen legyen...


2019. máj. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad magadnak a kérdést.


"Csak hát falun van rá kereslet, mert jobb sincs."


Ezért.

2019. máj. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pénzt keres vele. Ameddig van, aki jár hozzá és fizet érte, addig neki sem fog feltűnni, hogy valami gond van vele.

Én is láttam már iszonyat csúnya munkákat. Én szebben lakkozok jó pár embernél, aki ebből él, pedig soha nem foglalkoztam ilyennel :)

2019. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát de amit művel, ennél egy általános iskolás is szebben megcsinálja magának...
2019. máj. 3. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Te nem jársz hozzá, mivel tudod, hogy igénytelen munkát csinál, másnak meg jó ez, gondolom olcsó.
2019. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én biztos nem, dehogy olcsó, drága.
2019. máj. 3. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a kérdés, miért jár hozzá bárki is.

Én is ismerek amúgy ilyen körmöst, a 2. műkörmömet csinálta és pl. amikor levagdosta azt a vékony bőrréteget a körmöm szélénél (nem tudom, magyarul van-e rá valami szó, angolul cuticle-nek nevezik >.<), minden ujjamon belevágott szinte már a húsba is. Aztán csodálkozott, miért nem akar 10-15 perc múlva is elállni a vérzés és még engem szidott, hogy hogy lehetnek ilyen ujjaim, meg miért vagyok ilyen vérzékeny, ő ilyet még nem látott, stb.....

Meg próbált ott "csevegni" velem, de az is annyi volt, hogy megkérdezte, mit tanulok, mire válaszoltam, hogy kémiát és kb. leordibálta a fejem, hogy ő amúgy utálja, mikor megkérdezi ezt egy iskolástól és rávágja, hogy "kémiát", neki ez semmit nem mond, vagy akkor semmi más órám nincs, csak kémia????? Nem tudtam, hogy el kell mondanom az egész órarendem, bár azzal se lett volna szerintem semmivel se előrébb, ha azt mondom, van heti 3 fizkémem meg 1 munkavédelmem...Na és kb. ennyit rólam, ezután órákig, amíg be nem fejezte a körmöm, arról beszélt, hogy a férje már a huszadik nővel csalja, de ő a gyerek miatt mégis vele marad, meg még szereti is, meg ilyen fszságok.

A kedvencem az volt, amikor befejezte a körmöm és láttam, hogy tök aszimmetrikusak, az egyik mutatóujjamon pl. vagy 2 mm-el hosszabb volt, mint a másikon, a gyűrűsujjaimnál az egyiken ilyen fél cm vastag pukli volt a körmöm tövénél, a másik meg sokkal laposabb volt....Amikor ezeket szóvá mertem tenni neki, megint jött a kioktatás, hogy amúgy ő csak szól, hogy X évig ezt tanulta és szerinte jobban tudja, milyennek kell lennie a műkörömnek, mint én....:D

Azóta se értem, miért járnak hozzá, ismerek egy másik körmöst alig pár utcányira ettől, aki olcsóbban is dolgozik és a végeredmény is tökéletes. Ja és ő még kedves is, nem kezd el a vendégeinek a magánéleti problémáiról beszélni..

2019. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, és fizettél neki? Mit lehet ilyen esetben tenni?
2019. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!