Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A buszmegállóban, plázában...

A buszmegállóban, plázában züllő, mindenkinek bunkón odaszóló "romákat", miért nem zavarja el senki, még a normális embereket csesztetik?

Figyelt kérdés

Vagy a rendőrök sem mernek odamenni hozzájuk?? Még ha normálisan viselkednének, nem, hanem emberi normákat nem ismernek.


Minden nap odaszólnak valami sértőt, de az bosszant, hogy a normális emberket meg szivatják.

Már nem is merek délelőtt sehova sem menni, mert legalább heti kétszer számonkérnek, higy nem suliban kellene-e lennem. Eléggé kinőttem abból a korból. Vagy a buzgómócsing nyugdíjasok, boltosak, vagy éppen a rendőrök, akik nem hiszik el, hogy nem lógós vagyok. Egyszer jött utánam kocsival is a járőr... Erre van idejük, pénzük, energiájuk. Azt sem akarta elhinni, hogy az az én igazolványom.

Te nem intézheted a dolgaidat, de nekik mindent szabad...

Hol itt az igazság? Ezeknek bezzeg nem szól senki semmit. Van, hogy nyomatják is a zenét folyamatosan.

Ma olyat azóltak be, hogy sírvafakadtam.


2019. máj. 14. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az hogy az emberek többsége fel :( félti az életet v egészséget.

Én mások országban vagyok itt sokkal masabb az élet kint otthon a kislányom élete is biztonságban van.

2019. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11:

Pfff, miért hol laktok, a Mennyországban Szent Péter lakásában?

2020. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!