Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezhet hogy valaki immunis...

Létezhet hogy valaki immunis a koffeinre?

Figyelt kérdés

Tehát bármekkora dózist is visz ba szervezetébe valaki (mg-ban) annak nincs semmiféle hatása az illető szervezetére.

Nem emeli a púlzust, nem befolyásolja a vérnyomást, nem okoz semmiféle változást.


Ui: Bocsánat ha a kérdést rossz kategóriába soroltam.



2020. máj. 23. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
En tuti az vagyok. Napi átlag 5-6 kávét meg 2-3 energiaitalt iszok de semmi hatasa. Nem is tudom minek iszom oket.
2020. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele évtizedekig...aztán jött egy pont, amikor már 2 korty kávétól rosszul lettem...a vicc az, hogy amikor ez történt előtte alig ittam kávét
2020. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha nem is érzed, hosszútávon kikészíti a szívet, a szívritmuszavarok előszobája. Ha nem hat már napi 5-6 kávé, akkor javaslom, próbáld ki egy hétig, hogy napi egyetlen kávét sem iszol, és máris érezni fogod, hogy csupán hozzászokott már a szervezeted, azért nem érzed!
2020. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem tudom, de egyértelmű, hogy nem egyformán hat mindenkire. Ha este 10-kor a férjem iszik egy nagy pohár kólát, én meg eszem egy kocka étcsokit, akkor ő boldogan horkol reggelig, én meg hajnali kettőkor is még fent kakukkolok....
2020. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2020. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:

A koffein toleranciát alakít ki, ergo azonos hatás eléréséhez egyre több fog kelleni. A napi ajánlott maximum 400mg. Olyan viszont nem hinném hogy lenne, hogy semmilyen mennyiségű koffein ne legyen hatással valakire. Elvégre extrém túladagolásba bele is lehet halni.


Ha magamból indulok ki, én ha iszok 2 Espressot (cukor és tej nélkül), csak kicsit élénkít, de nem érzem, hogy jobban verne a szívem.

2020. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phoney ***** válasza:
Minden ember idegrendszere reagál a koffeinre, legfeljebb nem szokta külön észrevenni. Azt mondjuk megnézném, hogy valaki egyszerre 1000, vagy akár csak 5-600 mg-tól semmit nem érez...
2020. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!