Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energiaitalokban tényleg...

Energiaitalokban tényleg lehet amfetamin nevű drog?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 5. 06:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es akkor gyakorlatilag tuti az van benne,megnyugodtam
2020. júl. 5. 07:59
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne bennük, nem lehetne kihozni átlag 50 ft-ból egy doboz energiaitalt, legyen az bármilyen fajta/márka. Ebből az is következik, hogy nem 300-ért, hanem sokszor annyiért vennéd meg kiskerben.
2020. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12-es köszönöm

Igen,250-400ft szokott lenni :D

2020. júl. 5. 08:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

4 nincs benne illegális anyag

Ha amfetamin lenne benne úgy néznél ki mint a képen látható amfetamin fogyasztók amit belinkeltem az előtte-utána képeken

2020. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14 azért a bulisok sem néznek ki így

Bár már megnyugodtam,nagyon szigorúan ellenőrzik az italokat

2020. júl. 5. 10:11
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15 hát persze mert nem minden héten nyomják

Sok drogos csak alkalmanként drogozik, nem minden héten

De ahhoz, hogy a fogaid kihulljanak elég minden szombaton a diszkóban nyomni amfetamint

Egy rendes tiszta nagy adag amfetamin után már reggel fájnak sőt egyeseknél lötyögnek kissé a fogaid a diszkóból hazafelé menet csupán ennyire rombolja a szervezetet

Rendkivűl leépült embereket láttam már szórakozóhelyeken nem egy esetben akik jól láthatólag rendszeres szintetikus drogosok voltak akik valószinűleg már évek óta nyomták rendszeresen a speedet vagy az extasyt

Az amfetamin nem heroin, ópiát vagy kokain vagy kannabisz hogy lehet nyomni évekig aztán kivűlről nem látszik rajtad semmi különös, hogy drogos lennél mivel ezek természetes eredetű kábitószerek

Persze pánikbetegséget meg skizofréniát kaphatsz bármelyik drogtól, valaki már a kannabisztól is pánikrohamos beteg lesz, nem muszáj keményebb drogokhoz nyúlni, hogy mentálisan egy életre megbetegitse az embert

2020. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!